Бізнес і економіка

Засновниця журналу «БізнесWoman» та генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк провела зустріч з активом студентської ради міністерства інформаційної політики України. В ході зустрічі бізнесвумен, координатор багатьох міжнародних проектів ділилась своїм досвідом у сфері реалізації міжнародних проектів з українською діаспорою, розповіла про умови встановлення та фіксації рекордів України, а також поділилась секретами успіху на громадській ниві, продемонструвала правильні та ефективні методики комунікації та співпраці зі ЗМІ.
Відкриття жіночого конгресу розпочалось з особистого привітання прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє БізнесWoman. Опісля теплих вітань та фото розпочалась перша дискусійна платформа – «Роль жінки в суспільно-політичному житті країни: погляд зсередини та погляд ззовні». Спікерами у ній були Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Ірина Луценко, народна депутатів України, представниця Президента України у Верховній Раді України; Кетеван Ціхелашвілі, Державна міністерка Грузії з питань примирення та громадянської рівності; Сюзан Косінскі Фрітц, Директорка Місії USAID в Україні, Білорусії та Молдові; Інгібйорг Сольрун Гісладоттір, Директорка Бюро з демократичних інститутів та прав…
17 листопада 2017 року у приміщенні Верховної Ради України відбулись урочисті заходи з нагоди святкування WED-Міжнародного дня жіночого підприємництва. До всіх учасниць з вітальним словом звернулись організатори заходу Оксана Білозір та Вероніка Марчук, а також почесний гість свята, голова Представництва Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі, пише БізнесWoman. Після теплих вітальних слів розпочалась міжнародна експертна дискусія на тему «Сучасні перспективи розвитку жіночого підприємництва» за участі жінок депутатів ВР та жінок-підприємців.
16 листопада вже втретє в ТПП України разом із виноробами та партнером «Українською правдою» відбувся Національний виноробний форум. На запрошення організаторів у форумі також взяли участь народний депутат України Дмитро Лубінець, генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк та президент СКУМО Мирослав Гочак.
На бізнес-форумі Level Up Ukraine 2017 розповіли про зміни в міжнародному та українському оподаткуванні, податкових і інвестиційних рішеннях для бізнесу. 15 листопада в Конгресно-виставковому комплексі "Парковий" у Києві відбувся масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017, який пройшов за підтримки міжнародної компанії ICF Legal Service та Асоціації платників податків України. Участь у заходів також взяли президент СКУМО Мирослав Гочак та генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк.
Гість - Грігол Катамадзе, президент Асоціації платників податків України Тема - Україна на міжнародній арені. Лібералізація податкового законодавства. Відкриття масштабного форуму “Level Up Uraine”
Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Тимур Хромаєв нещодавно зустрівся з президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталієм Мілентьєвим.
Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся в Києві з Президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталієм Мілентьєвим. Під час зустрічі очільник Тернопільщини презентував інвестиційний клімат Тернопільськоі області. Сторони розглянули можливості для подальшої співпраці. Як зазначив Степан Барна, для України і Тернопільської області зокрема дуже важлива підтримка Канади: