9 лютого у Києві відбудеться Україно-грецький бізнес-форум

Wednesday, 08 February 2017 08:43
породы собак

9 лютого в рамках офіційного візиту в Україну Прем'єр-Міністра Греції пана Алексіса Ципраса за сприяння Посольства Греції в Україні та Асоціації грецьких підприємств та підприємців в Україні відбудеться україно-грецький бізнес-форум.

Програма заходу передбачає пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-грецького економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Греції та інші актуальні питання, після чого відбудуться двосторонні зустрічі представників українських та грецьких компаній у форматі В2В.


До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні взаємовигідних коопераційних стосунків з Грецією.У разі зацікавленості прохання у найкоротший термін підтвердити свою участь, надіславши до департаменту міжнародного співробітництва This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. факс: (044) 279-44-56 заповнену анкету учасника (https://disk.ucci.org.ua/index.php/s/DkYKO290oyqcSbp). Аккредитацiя ЗМI за тел. (044) 279-18-99 або за e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Київ, вул. Велика Житомирська, 33,
конференц-зала «Колізей», 4-й поверх, 
Початок заходу - о 14.00. Реєстрація учасників - з 13.30.
Участь у заході безкоштовна

шаблоны joomla порталы