У Києві відбувся україно-грецький бізнес-форум. Фото

Friday, 10 February 2017 13:27
породы собак

9 лютого в рамках офіційного візиту до України прем’єр-міністра Греції Алексіса Ципраса за підтримки Торгово-промислової палати України та сприяння Посольства Греції в Україні та Асоціації грецьких підприємств та підприємців в Україні відбувся україно-грецький бізнес-форум. Форум став прекрасним приводом відсвяткувати 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. У форумі взяли участь також президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак та депутат Верховної ради України Дмитро Лубінець.

Для України Греція є одним із найважливіших торговельно-економічних партнерів у регіоні Південних Балкан і Східного Середземномор'я. Греція підтримує проведення реформ в Україні, які б сприяли подальшій інтеграції, зближенню нашої держави з ЄС. Саме Греція однією з перших ратифікувала Угоду про асоціацію та зони вільної торгівлі між Україною та ЄС і виступає за форсування її ратифікації Україною. Країна надає нам підтримку в процесі прискорення запровадження безвізового режиму для громадян України з боку ЄС. Шляхи посилення економічної співпраці України та Греції підприємці обох країн шукали на україно-грецькому бізнес-форумі, що пройшов у ТПП України в рамках офіційного візиту до України прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса.

 

Україна та Греція нині переживають непрості часи та намагаються справитися з економічною кризою. Двосторонні домовленості між країнами та вигідна економічна співпраця, а також експорт та імпорт товарів допоможуть підвищити показники ВВП.

 

«Греція, як і Україна, нині на шляху подолання кризи. Я вірю, що кожна криза - це нові можливості. Зближення України з європейськими структурами створює необхідні передумови і заохочує грецький бізнес працювати в Україні. Розширенню взаємодії сприятимуть участь у міжнародних виставках, організація інформаційних днів, співпраця торгово-промислових палат, проведення бізнес-форумів», - сказав Гіоргос Ципрас, генеральний секретар з міжнародних економічних відносин МЗС Греції.

 

 

До складу грецької делегації увійшло сім компаній із таких сфер, як хутра, фрукти, оливкова олія, теплообладнання, медичні послуги, туризм, а також компанія, зацікавлена в імпорті з України готової м'ясної продукції, сиру та пива. Серед першочергових проблем грецького бізнесу в Україні вони назвали митні обмеження та складний бізнес-клімат.

 

 

На форумі також було презентовано Офіс із залучення та підтримки інвестицій при прем'єр-міністрі України «Ukraine Invest». У фокусі його уваги - покращення бізнес-клімату для інвесторів та поліпшення іміджу України за кордоном. Серед пріоритетних напрямів роботи - інфраструктура, агросектор, енергоефективність та інновації. Офіс також готує базу даних інвестиційних проектів у регіонах.

 

 

«Переконаний, подібні заходи є підґрунтям для поглиблення існуюючих і налагодження нових контактів між підприємцями. Ця оптимістична зустріч дає нам підстави говорити про подальші роки тісного співробітництва. Україна та Греція мають величезний потенціал - у політичній, економічній, гуманітарній, культурній сферах. Форум довів: у нас є всі шанси розширити взаємну діяльність в енергетиці та дорожньому будівництві. Нові можливості відкриваються й у таких сферах, як надання послуг, логістичні системи, IT-технології, модернізація підприємств», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Last modified on Friday, 10 February 2017 15:11
шаблоны joomla порталы