ФОРУМ BUSINESS WOMAN – 2017 КОНСОЛІДУВАВ ЖІНОК БІЗНЕСУ, ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Friday, 21 April 2017 09:36
породы собак

Мета заходу – налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу. Він об’єднав понад тисячу жінок із різних куточків світу.

«Сьогодні жінкам належить важлива  роль у всіх сферах суспільного життя – політиці, економіці, науці, культурі, освіті. Малий і середній  бізнес та економіка в цілому виграють від розквіту того виду діяльності, яким вони займаються. Як наслідок, започаткування власного бізнесу жінками-підприємцями стимулює появу нових трендів у розвитку приватного сектора. Очевидно, що подальше підвищення вашої професійної та соціальної активності, більш повне розкриття творчого й інтелектуального потенціалу – в числі найважливіших умов сталого розвитку держави і суспільства, підвищення добробуту громадян. Свій внесок в ефективне вирішення цих завдань, у зміцнення атмосфери довіри і взаєморозуміння на міжнародній арені покликаний зробити ваш форум. Сподіваюся, що його насичена програма дозволить учасникам обмінятися корисним досвідом», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков, вітаючи учасників заходу.

 

Згідно з результатами опитування провідного українського інтернет-ресурсу «Українська правда», майже 80% усього бізнесу в Україні контролюється чоловіками.

 

Проте помітними є кроки і в розширенні представництва жінок-підприємців. За даними Програми ООН в Україні щодо розвитку рівних можливостей, жінки в Україні контролюють 10% ресурсів економіки та становлять 38% від усієї зареєстрованої робочої сили. Жінки здійснюють керівництво 26% малого бізнесу, 15% – середнього і 12% – великого бізнесу в Україні.

 

 

Успішна підприємницька діяльність є можливою для жінок в Україні, незважаючи на труднощі, з якими вони стикаються. Як свідчить соціологічне дослідження, серед основних перешкод для українських жінок у бізнесі – брак підтримки з боку держави та незалежного фінансування, нестача кваліфікованого персоналу, бюрократія в державних органах і невпевненість в особистому успіху.

 

Головні ж стимули для старту власного бізнесу у жінок – реалізація своїх ідей і більш високий дохід. Найпопулярніші ніші – сфера послуг і торгівля.

Last modified on Friday, 21 April 2017 09:53
шаблоны joomla порталы