Ліки, їжа, житло: На що витрачені €6 млн, зібрані Папою Франциском для України

Monday, 01 May 2017 11:04
породы собак

В рамках акції «Папа для України», започаткованої рік тому Папою Франциском, в Україні вже реалізується понад 60 різних проектів гуманітарної допомоги, які охоплюють різні сектори: медицину, продукти харчування, засоби гігієни та одяг, відновлення пошкодженого житла та допомога в утепленні житлових приміщень, які залишились без газу і опалення.

Про це VIDIA повідомили у прес-службі проекту.

 

Як відомо, рік тому, 24 квітня, відбулась загальноєвропейська збірка, оголошена Папою Франциском і призначена для України і подолання наслідків військових дій на територіях Донецької та Луганської областей. Ініціатором цієї допомоги є особисто Папа Франциск через Апостольську Нунціатуру (Посольство Святого Престолу) в Україні. Тоді вдалося зібрати близько 16 мільйонів євро.

 

Станом на квітень 2017 року, в рамках акції на діючі проекти було виділено близько 6 мільйонів євро. З них 30% витрачено на медикаменти та лікування, 35% – на продукти харчування, 25% – відновлення житла та опалення протягом зимового періоду та близько 10% – на одяг, взуття та засоби гігієни.

 

 

«Ми співпрацюємо з різними організаціями, які були відібрані в результаті конкурсного відбору і отримали великі та малі гранти на реалізацію проектів. Серед них є і християнські парафії та фонди, як католицькі, так і православні, протестантські, а також з благодійні організації — регіональні, так і великі міжнародні, які охоплюють всю лінію розмежування. Більшість проектів реалізуються на території Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей», — розповів єпископ розповів єпископ Ян Собіло, голова технічного комітету ініціативи «Папа для України».

 

Окрім того, реалізуються адресні проекти допомоги дітям, а також сільськогосподарчі проекти, в яких жителям населених пунктів вздовж лінії розмежування виділено понад 6 тисяч наборів насіння та картоплі для сільськогосподарських робіт.

 

Підбиваючи проміжні підсумки надання гуманітарної допомоги постраждалим від військового конфлікту на Сході України, повідомляється про беніфіціарів допомоги, серед яких є близько 70 тисяч малозабезпечених, неповних та кризових сімей, з них 80 тисяч дітей та 50 тисяч пенсіонерів.

 

Акція триватиме до кінця серпня 2017 року.

Last modified on Tuesday, 02 May 2017 09:37
шаблоны joomla порталы