Авторитет представників ТПП України сприяє міжнародній співпраці

Thursday, 25 May 2017 12:02
породы собак

Другий день роботи Першого бізнес-форуму української діаспори розпочався конференцією представників ТПП України за кордоном та форумом Ділових рад. ТПП України має своїх представників у 31 країні. На сьогодні найбільш активно працюючими є Українсько-Саудівська, Українсько-Білоруська, Українсько-Іранська, Українсько-Китайська, Українсько-Словенська ділові ради.

«Бізнес по всьому світу структурований через об’єднання. Представники ТПП України за кордоном є голосом бізнесу, відкриваючи доступ до органів влади, зарубіжних палат, місцевих підприємств і бізнес-суспільства. Вони мають статус і  авторитет у країні представництва, досвід роботи з місцевими компаніям», – підкреслив президент ТПП України Геннадій Чижиков.  

Свої досягнення й ідеї щодо перспектив співробітництва презентували представники ТПП України у Німеччині, Італії, Туреччині, Іспанії, Словацькій Республіці, Австрії, В’єтнамі. На цей час ТПП України стала співзасновником 35 спільних Ділових рад. Палата продовжує розширювати список представництв за кордоном, оскільки, як показує практика,  у цьому є велика потреба бізнесу.

 

«Німеччина є найбільшим ринком ЄС і одним із найголовніших торговельно-інвестиційних партнерів України», – сказала Валентина Суржикова, представник ТПП України у Німеччині та ЄС.

 

Украй важлива кооперація України та Німеччини на регіональному рівні. Дві функції торгово-промислових палат – політичного лобіста для бізнесу й основного радника компаній на ринку – відіграють центральну роль у активізації економіки країни. В Україні працюють майже 250 представництв німецьких компаній, а німецьких фірм і спільних підприємств налічується до 950. І відслідковується тенденція до їх зростання. Загалом же в Україні існують понад 1200 фірм із участю німецького капіталу. 

 

Марко Тозон, представник ТПП України в Італії та почесний консул України у Північно-Східній Італії, добре обізнаний із українським ринком, де працює вже більше 15 років. У співробітництві з посольством України в Італії він створив проект OpenGateItaly, мета якого полягає в підтримці економічної діяльності італійських та українських компаній. Його команда професіоналів допомагає підприємцям та інвесторам обох країн у просуванні їх компаній і продуктів в Європі. Спільно з італійською компанією Euroveneti й українськими представниками в Києві розроблено проект ЄС, який виступає як сполучна ланка з Європейським економічним співтовариством.

 

«Україна є ринком недорогої, але кваліфікованої робочої сили. Це може підштовхнути іноземний бізнес до прийняття рішення на користь розміщення своїх підприємств саме в вашій країні. Прагнення бізнесу до змін рухає вашу країну вперед. За це я дуже вдячний українським підприємцям, які щодня працюють із надмірною концентрацією власних зусиль», – зауважив представник ТПП України в Італії.

 

Віолетта Москалу, голова фундації Global Ukraine, наголосила під час свого виступу на тому, що надзвичайно цікавим інструментом розвитку бізнес-дипломатії може бути й участь експатів у проекті Global Ukrainians Business Hub, який має на меті просування креативних українських брендів на закордонні ринки через платформу #MyGlobalUkrainians.

 

Підсумком форуму став меморандум, який задекларував намір проведення щорічного травневого форуму в різних містах України, налагодження співпраці з Торгово-промисловою палатою й інтенсивніше залучення українців закордоння. 

шаблоны joomla порталы