Металургійне підприємство «Тін Імпекс» готове до співпраці з прикарпатськими бізнесменами

Thursday, 14 September 2017 09:13
породы собак

Директор металургійного підприємства «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова презентувала прикарпатським бізнесменам діяльність свого підприємства. Гостей з Прикарпаття зацікавила продукція заводу – сторони  розпочали налагодження тісної співпраці, пише БізнесWoman.

«Наші клієнти знають, що гарантуємо сталу якість. З-поміж замовників – світові бренди: «Фольксваген», «Ардо». Спеціалізоване металургійне переробне підприємство ТОВ «Тін ІМПЕКС» виготовляє алюмінієві сплави, які продаються у 12 країн світу: в Німеччину, Польщу, Китай, Корею, Ізраїль, Австрію і в Японію. У підприємства налагоджено прямий контракт із заводом «Фольксваген» (Німеччина), а потужні вітчизняні гіганти «Транссервіс», «Гідросила», «Хлібопром» є покупцями продукції товариства вже не один рік», - зазначає генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс» пані Аліна.

 

Спеціалізоване металургійне переробне підприємство ТОВ «Тін ІМПЕКС» засноване в 1998 році і мало за основу виробництво якісних алюмінієвих сплавів з вторинної сировини. Особливість підприємства - виробництво будь-яких сплавів за технічним завданням Замовника. Використання лігатур дозволяє досягти найвищого якості сплавів. В даний час підприємство виробляє понад тридцять сплавів, відповідних стандартам ЄС, Ізраїлю, Японії, США, СНД.

 

Volkswagen Group, Вірпул, Гореньє, Aluminium Fischer GmbH та інші вже оцінили якість виробів підприємства. Значні обсяги продукції відвантажуються за довгостроковими контрактами побутових споживачів. Працівники підприємства проходять стажування на спеціалізованому литійному підприємстві в м. Дортмунд, що дозволяє ефективно застосовувати останні досягнення європейських виробників.

 

 

На території розташована сучасна плавильно-відбивальна печа і міксер потужністю 600 тонн в місяць, дві індукційні печі для переробки алюмінієвої фольги та стружки.

 

Основна номенклатура: кронштейни, вентиля, фланці, ступиці, запірна арматура та ін.

 

Більше дізнатися про підприємство можна на сайті компанії: tinimpex.com

Last modified on Thursday, 14 September 2017 10:45
шаблоны joomla порталы