Угорський парламент відвідали українські БізнесWoman

Friday, 06 October 2017 08:42
породы собак

На запрошення представниці української громади в Угорському парламенті, президента Європейського конгресу Українців Ярослави Хортяні до парламенту Угорщини та інших установ приїхали генеральний директор компанії «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова та координатор міжнародних соціальних проектів в Україні, засновниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк.

Мета візиту – налагодження тісної співпраці в напрямку бізнесу, інвестицій та підтримки соціальних проектів в Україні.

 

Впродовж дня пані Хортяні презентувала свою діяльність в парламенті, розповіла про можливі напрямки співпраці, освітні і культурні обміни, а також погодилась прийняти в Угорщині дітей з зони АТО в рамках реалізації нового міжнародного проекту «Дитячий футбол миру».

 

 та підтримати особисто і запросити жінок політиків з різних країн на міжнародний жіночий форум "БізнесWoman2018".

 

За словами Ярослави Хортяні, вона відкрита до співпраці з українськими жінками політикуму, бізнесу та соціальної сфери, які роблять усе можливе, щоб в Україні був мир і розвивалась економіка та бізнес, а тому готова підтримати та запросити жінок політиків з різних країн на міжнародний жіночий форум «БізнесWoman2018».

 

«Угорський парламент захоплює і надихає. Ми щиро дякуємо пані Ярославі Хортяні за гостинність та можливість в подальшому співпрацювати», –  поділилась враженнями Аліна Скоморохова.

Last modified on Friday, 06 October 2017 08:45
шаблоны joomla порталы