На міжнародній виставці Rail Expo 2017 українська і канадська торгові палати домовились про співпрацю

Wednesday, 25 October 2017 11:07
породы собак

У Києві пройшла міжнародна виставка Rail Expo 2017. Під час виставки відбулась офіційна зустріч президента ТППУ Генадія Чижикова з президентом Канадсько-української торгової палати провінції Альберта Віталія Мілентьєва. Сторони домовились про подальшу взаємодію у напрямку бізнесу та інвестицій, а також обговорили участь у спільних заходах та бізнесфорумах.

Важливо, що виставка об’єднала державний і приватний сектор з різних країн світу – тим самим створила платформу для міжнародного обміну досвідом, потенціал для швидких і якісних змін на українській залізниці.

 

В рамках виставки пройшли управлінські конференції з питань вагонобудування та ремонту рухомого складу в Україні, інжинірингу та устаткування залізниць, модернізації залізничної інфраструктури, цифровізації, досвіду впровадження сучасних приладів та систем автоматизації на зализниці.

 

 

Залізнична мережа – це кровоносні судини економіки будь-якої країни. Від якості нашої залізниці значною мірою залежить, зокрема, розвиток нашого експорту. Китай на кінець грудня 2016 року мав 22 000 кілометрів високошвидкісної залізниці, що становить дві третини світового обсягу. Якщо ж подивитися на карту високошвидкісної залізничної мережі Європи – Україна на цій мапі поки виглядає білою плямою.

 

шаблоны joomla порталы