У Києві відбувся бізнес-форум Level Up Ukraine 2017

Wednesday, 15 November 2017 23:43
породы собак

На бізнес-форумі Level Up Ukraine 2017 розповіли про зміни в міжнародному та українському оподаткуванні, податкових і інвестиційних рішеннях для бізнесу.

15 листопада в Конгресно-виставковому комплексі "Парковий" у Києві відбувся масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017, який пройшов за підтримки міжнародної компанії ICF Legal Service та Асоціації платників податків України. Участь у заходів також взяли президент СКУМО Мирослав Гочак та генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк.

 

Бізнес-форум покликаний об'єднати головних гравців ринку українського та міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів та стати новим майданчиком для спілкування між державою, бізнесменами та інвесторами.

 

Доповідачами форуму стали професор IMD Business School Артуро Бріс, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, голова Асоціації платників податків України (АППУ) Грігол Катамадзе, власник HUB 4.0, віце-президент АППУ, голова комітету IT-технологій АППУ Валерій Омельченко, засновник і президент 9.8 Group Гіві Топчішвілі, генеральний секретар Європейської асоціації платників податків Майкл Єгер.

 

 

Серед тем, які були запропоновані до обговорення: зміни для бізнесу в українському та міжнародному податковому полі, чи є у бізнесу шанс бути ефективним в умовах турбулентності, куди рухається приватний та інвестиційний капітал, як змінюються правила, які впливають на його рух, як бізнесу реагувати на ці зміни тощо.

Last modified on Thursday, 16 November 2017 00:07
шаблоны joomla порталы