В Торгово-промисловій палаті України відбувся Національний виноробний форум

Thursday, 16 November 2017 00:24
породы собак

16 листопада вже втретє в ТПП України разом із виноробами та партнером «Українською правдою» відбувся Національний виноробний форум. На запрошення організаторів у форумі також взяли участь народний депутат України Дмитро Лубінець, генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк та президент СКУМО Мирослав Гочак.

 

Для ТПП України при проведенні національного виноробного форуму одним із пріоритетів є повернення довіри до українського вина, престижу професії винороба, підвищення культури споживання та просування бренду «Українське вино» у світі.

 

«Мене часто запитують про стан сучасного українського виноробства: що змінилося за цей час? Я, як людина, котра поважає ї цінує українське вино, сьогодні уже можу впевнено сказати, – в українському виноробстві намітилися суттеві позитивні зміни», - сказав під час відкриття форуму президент ТППУ Генадій Чижиков, - «Для нас, як і для виноробів, для України дуже важливо, що в роботі нашого Форуму бере участь пан Жан-Марі Оран, генеральний директор Міжнародної організації з виноградарства та вина. Це додає нам впевненості в наших силах, мотивації на шляху до приєднання до когорти відомих виноробних країн світу».

 

 

 

 Майже всі експерти в галузі зазначають, що головною тенденцією на винному ринку України протягом останніх декількох років є розвиток авторського виноробства, у якому поєднуються нові технології з авторськими ідеями. Набирають ваги та стверджуються сімейні винарні, авторське виноробство, які виробляють якісний продукт. Важливо, що до наших відомих майстрів вже приєдналася ціла когорта молодих виноробів, зокрема, на Закарпатті, у Запоріжжі і навіть у Дніпропетровській області.

Last modified on Thursday, 16 November 2017 00:26
шаблоны joomla порталы