Власниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк стала амбасадоркою Міжнародної амбасади жінок-підприємців

Saturday, 18 November 2017 06:20
породы собак

17 листопада 2017 року у приміщенні Верховної Ради України відбулись урочисті заходи з нагоди святкування WED-Міжнародного дня жіночого підприємництва. До всіх учасниць з вітальним словом звернулись організатори заходу Оксана Білозір та Вероніка Марчук, а також почесний гість свята, голова Представництва Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі, пише БізнесWoman.

Після теплих вітальних слів розпочалась міжнародна експертна дискусія на тему «Сучасні перспективи розвитку жіночого підприємництва» за участі жінок депутатів ВР та жінок-підприємців.

 

А по завершенні дискусії розпочалась церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад» у 5 категоріях.

 

«Наша головна мета – збудувати мережу жінок-підприємців України, яка ефективно співпрацюватиме з Європою, Америкою, країнами Сходу і Азії, підтримати жінок в реалізації власних задумів та ідей, надихати їх до підприємницької діяльності, показувати приклад можливостей через досвід підприємництва членів Амбасади» - коментує ініціативу почесний Президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців України Вероніка Марчук.

 

 

Після завершення офіційної частини розпочалось урочисте прийняття до лав Амбасади нових амбасадорок. Серед трьох десятків жінок амбасадорок з України свій сертифікат і статус Амбасадорки Міжнародної Амбасади жінок-підприємців отримала і генеральний директор журналу «БізнесWoman», координатор міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк.

 

 

За словами пані Ганни, дуже приємно, що їх роботу цінують і за ними спостерігають, а ще цінність у тому, що отримали її дійсно всі дівчата, які роблять велику роботу у напрямках розвитку бізнесу, соціальної відповідальності та налагодженні миру в Україні:

 

«Хочу щиро подякувати організаторам – міжнародній амбасаді жінок-підприємців України, Європейській Асамблеї жінок-депутатів, Всеукраїнському об'єднанні жінок-депутатів, Асоціації міст України і особисто Вероніці Марчук», зазначила Ганна Крисюк.

 

 

Загалом, у заході взяли участь близько 120 успішних жінок України, серед яких Оксана Караванська, Людмила Русаліна, Наталія Нетовкіна, Галина Симха, Ольга Редзюк, Влада Литовченко та інші.

Last modified on Saturday, 18 November 2017 06:29
шаблоны joomla порталы