Перший український жіночий конгрес зібрав близько 300 учасниць

Wednesday, 22 November 2017 19:03
породы собак

Відкриття жіночого конгресу розпочалось з особистого привітання прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє БізнесWoman.

Опісля теплих вітань та фото розпочалась перша дискусійна платформа – «Роль жінки в суспільно-політичному житті країни: погляд зсередини та погляд ззовні». Спікерами у ній були Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Ірина Луценко, народна депутатів України, представниця Президента України у Верховній Раді України; Кетеван Ціхелашвілі, Державна міністерка Грузії з питань примирення та громадянської рівності; Сюзан Косінскі Фрітц, Директорка Місії USAID в Україні, Білорусії та Молдові; Інгібйорг Сольрун Гісладоттір, Директорка Бюро з демократичних інститутів та прав людини(БДІПЛ)ОБСЄ; Турхільдур Сунна Еварсдоттір, членкиня Парламенту Ісландії, Голова делегації Ісландії в Парламенській Асамблеї Ради Європи.

 

Модератор секції і співорганізатор конгресу Олена Кондратюк сфокусувала увагу всіх на необхідності залучення жінок до процесу прийняття рішень і влади, а також презентувала позитивний досвід управлінських рішень на різних рівнях, де керують жінки і для більшої наочності презентувала відео та передала слово своїм колегам і спікерам жінкам.

 

 

 

Участь у конгресі взяло близько 300 жінок з різних регіонів України і запрошених жінок закордону. Учасниця форуму, власниця журналу БізнесWoman, організатор і координатор міжнародних жіночих форумів та соціальних проектів на тему миру Ганна Крисюк зазначила, що сьогодні в Україні дуже важливі такі заходи і форуми для жінок:

 

«З кожним роком можна побачити збільшення чисельності жінок і багато нових обличь і приємно, що до таких жіночих активностей тепер більш позитивно відносяться і підтримують чоловіки , які займають керівні посади в Україні. Українських жінок тепер набагато більше підтримують європарламентарі та міжнародні експерти в гендерних питаннях. Тішить, що впливові жінки України вміють тепер консолідуватися заради миру в Україні і підтримки та розвитку наших дітей. Тому вірю, що майбутнє України за сильними і впливовими українськими жінками», - зазначила пані Ганна.

 

Ще одна учасниця заходу, голова ГО «Українська жіноча варта», адвокат Олена Білецька наголосила, що кожного разу відвідуючи подібні заходи жінки чекають не слів, а конкретних змін:

 

«На Сході України іде війна і ми, жінки, можемо це зупинити, якщо буде менше слів, більше праці та реальних справ».

 

 Серед запрошених гостей конгресу було чимало дипломатів як жінок, так і чоловіків. Зокрема учасником конгресу був Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Також жінок прийшов підтримати народний депутат України Георгій Мапірашвілі.

 

Пртягом дня на панелях відбулися ще дві дискусії, з промовистими назвами «Жінки, мир та безпека» та «Втомились мовчати! Запобігання та протидія ґендерного обумовленому насильству проти жінок», де експерти та гості шукали спільний шлях миру та можливості захисту прав жінок для подальшої співпраці.

Last modified on Wednesday, 22 November 2017 19:06
шаблоны joomla порталы