Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує співпрацю з ТППУ

Tuesday, 16 January 2018 15:16
породы собак

Співпраця України і Угорщини через представників бізнесу має майбутнє. Такої думки президент ТППУ Генадій Чижиков та народний Депутат України Дмитро Лубінець, які сьогодні зустрілись з угорстким бізнесменом Золтаном Хорватом.

Саме про подальшу співпрацю представників будівельного бізнесу України та Угорщини і відбувалась зустріч та конструктивна розмова з власником великої угорської будівельної компанії “Magasépítő 99 kft” Золтаном Хорватом.

 

«Угорський бізнес зацікавлений у співпраці з Україною і ми раді вітати в Угорщині також представників українського бізнесу. Тому запрошуємо вас до співпраці і подальшої реалізації спільних проектів заради налагодження дружніх стосунків між нашими країнами і взаємовигідної співпраці для представників бізнесу» - наголосим у своєму звернені пан Золтан Хорват.

 

Впродовж зустрічі президент ТППУ Генадій Чижиков подякував пану Золтану за вагому фінансову підтримку соціальних проектів реалізованих в зоні АТО, а також спільній роботі із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любою Непоп з реабілітації наших військових та збору коштів на дитячий Майданик в Волноваху (зона АТО).

 

 

 

«Ваша підтримка нашим українським дітям в зоні АТО та військовим для нас є дуже важливою. Ми розуміємо, що подальша наша співпраця також принесе користь і підтримку міжнародним бізнес-проектам і соціальним заходам заради налагодження миру в Україні. Тому ми раді знайомству з вами, пане Золтане, і готові до подальшої співпраці» - звернувся до угорського бізнесмена Генадій Чижиков.

 

На завершення зустрічі сторони домовились про наступні кроки співпраці та залучення представників будівельного бізнесу до угорсько-української ділової ради.

Last modified on Tuesday, 16 January 2018 16:21
шаблоны joomla порталы