Золтан Хорват налагоджує бізнес-співпрацю України і Угорщини

Wednesday, 11 April 2018 06:41
породы собак

Угорський бізнесмен Zoltan Horvath уже другий рік поспіль підтримує багато українських соціальних та бізнес-проектів і вірить, що співпраця України і Угорщини має майбутнє.  

 

За останній рік пан Золтан підтримав багато українських ініціатив, соціальних проектів: ІІ-ий Міжнародний зимовий бал у зоні АТОнапередодні Дня Святого Миколая діти із зони АТО та Києва отримали святкові подарункипрезентація міжнародного соціального проекту “Дитячий футбол миру” в Угорщиніугорський дитячий майданчик офіційно відкрито у Волновасі та ін.

 

 

Зокрема, багато залежить на його думку і від бізнес-співпраці. Саме тому він підтримує Міжнародний бізнес-форум “БізнесWoman2018” та власне виступає генеральним партнером даного заходу: “Цьогорічний жіночий бізнес-форум дуже важливий для всіх нас. Кожен чоловік повинен розуміти, що жінка відіграє важливу роль у нашому житті і не менш важливу у бізнесі. Я вважаю, що такі форуми необхідно відвідувати для знайомства, для спілкування, для набрання нового досвіду та задля налагодження дружніх стосунків із сусідніми країнами і їхніми важливими обличчями», – стверджує пан Золтан.

 

 

Форум «БізнесWoman2018» стартує 23 квітня в Українському домі. Участь у форумі візьмуть понад тисячу жінок з 20 країн світу.

 

 

Основною метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

 

Організатором виступає Журнал «БізнесWOMAN», засновником якого є Ганна Крисюк.

Last modified on Wednesday, 11 April 2018 06:47
шаблоны joomla порталы