Українці зможуть без комісії пересилати гроші з Європи

Wednesday, 11 July 2018 14:23
породы собак

Компанія TransferGo відмовилася від комісійних за обслуговування грошових переказів в Україну.

Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

 

"Дана ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом двох-трьох днів", - пояснюється в повідомленні.

 

Згідно з повідомленням, за даними TransferGo, в першому кварталі 2018 року українські мігранти в країнах Європи здійснили понад 45 тис транзакцій в Україну на суму понад 8 млн євро, що в 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

 

"Ми очікуємо, що протягом наступних семи років ринок цифрових грошових переказів в світі зросте в п'ять разів. Нульова комісія за грошові перекази в Україну стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям", - цитується в повідомленні генеральний директор компанії TransferGo Даумантас Двілінскас.

 

Компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві.

 

Компанія працює в Україні з початку 2017 року.

шаблоны joomla порталы