Угорський бізнесмен Золтан Хорват налагоджує активну співпрацю в Україні

Monday, 23 July 2018 10:33
породы собак

Під час перебування у Києві Золтан Хорват, засновник Консалтингового ТОВ «ІСТ Вест Ментор» ініціював кілька важливих зустрічей та переговорів, організованих українським офісом #EastWestMentorUa та його керівником Ганною Крисюк.

Головною метою візиту була презентація діяльності консалтингової компанії “East West Mentor” у сфері експортно-імпортних операцій між представниками угорського та українського бізнесу, а також налагодження більш тісної ділової та економічної співпраці між двома країнами.

 

З метою досягнення поставлених цілей пан Золтан провів ряд зустрічей і переговорів , серед яких: зустріч з амбасадорками Міжнародної амбасади жінок підприємниць; народним депутатом України Сергієм Березенко; засновницею ювелірного дому «Zarina» та президентом ГО «Ділові Українські Жінки» Наталею Нетовкіною. Також була підписана Угода про співпрацю із юридичною консалтинговою компанією «EXPATPRO».

 

Досить важливими виявились зустрічі з дипломатичними представниками, зокрема з головою місії ЄС в Україні -Хюґом Мінґареллі, а також із Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні, п. Ерно Кешкень, в ході яких обговорили можливості налагодження Україно-Угорських відносин та реалізації спільних соціальних проектів заради миру і консолідації у різних сферах.

 

З часу відкриття компанії в Києві пройшло не багато часу, але є цікаві напрацювання і нові контакти про які пан Золтан поділився у інтерв`ю телевізійному каналу «Крокус»: «Сьогодні дуже важливо максимально працювати у напрямку налагодження бізнес-відносин між Україною та Угорщиною, але і підтримувати соціальні ініціативи молоді і дітей, особливо з Східної України , тому наш благодійний фонд «Життя без страху» надалі допомагає дітям Волноваського району( Донецької області) і вірить, що скоро для всіх дітей України настане мир і процвітання».

шаблоны joomla порталы