Американці продали "Укргазвидобуванню" двигунів на чверть мільярда

Sunday, 12 August 2018 10:04
породы собак

ПАТ "Укргазвидобування" у травні-липні уклало дві угоди з компанією "Solar Turbines Europe S.A." про поставку обладнання на загальну суму 10,32 млн доларів, або 270,31 млн гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

 

Цьогоріч поставлять два газотурбінні двигуни: Titan130 за 6,54 млн доларів і резервний Taurus70 для заміни одного з двох існуючих на Червонодонецької ДКС двигунів Taurus70, який потребує капітального ремонту на закордонних потужностях виробника протягом 4-5 місяців із урахуванням часу на митне оформлення, за 3,78 млн доларів.

 

За відсутності резервного двигуна виведення в ремонт одного з наявних двигунів може призвести до втрат видобутку газу в об’ємі 250 тис куб. м на добу, або 37 500 тис куб. м.

 

У протоколах засідання тендерного комітету сказано, що закупівлі провели без торгів через відсутність конкуренції по заявках Департаменту наземної інфраструктури.

 

Цей самий департамент попросив тендерний комітет не оприлюднювати дорожчий договір, тому невідомо, для якої саме дотискуючої компресорної станції він призначений.

 

"Solar Turbines" – це дочірня компанія американської корпорації "Caterpillar", яка має виключні права на поставку таких двигунів у Європі. Вона вперше отримала підряди в Україні.

 

Однак раніше американська дочірня фірма тієї ж корпорації – "Solar Turbines International Company" – продала "Укргазвидобуванню" обладнання на 55,50 млн доларів

Last modified on Sunday, 12 August 2018 10:08
шаблоны joomla порталы