Українська команда #SWY повернулася в Україну

Monday, 20 March 2017 12:09
породы собак

«Корабель молодих лідерів світу» (анг. Ship for World Youth) – міжнародна програма уряду Японії (далі – Програма SWY), націлена на зміцнення міжнародного співробітництва між молодими лідерами Японії та інших країн світу. Щороку, протягом 29 років Японський уряд фінансує всі заходи для запрошених країн. Бюджет програми 5 млн $.

В 2017 році Україна мала честь вперше за історію програми делегувати молодих лідерів країни. На конкурсній основі Міністерством молоді та спорту спільно з Міністерством закордонних справ України, Посольством Японії в Україні та Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина, восени 2016 року було відібрано 11 делегатів серед яких національний лідер Ярослав Кучер, котрого було номіновано посольством Японії в Україні. 

 

Склад делегації: 

Ярослав Кучер – національний лідер.

Світлана Ярова та Михайло Жернаков – заступники національного лідера.

Анастасія Стасюк, Лідія Кожевнікова, Анна Бобіно, Аліса Березуцька, Ростислав Кубік, Євген Козін, Андрій Довгий, Павло Котенко – делегати України у Програмі SWY-2017. 


Загальна кількість учасників Програми SWY в 2017 році – 240 осіб, серед яких 120 представників Японії та 120 представників з наступних країн: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга.

В процесі підготовки делегати з України підготували 4 семінари(теми семінарів: Гібридна війна та медіа грамотність; Розвиток України в контексті інших країн; Наслідки екологічних катастроф Чорнобиль-Фукусіма та екологічні проекти в Україні;


Програма Ради Європи проти мови ненависті в інтернеті “NHSM”
),


3 національні презентації та клубні активності, котрі були презентовані іншим учасникам Програми SWY з метою інформування молодих лідерів світу та промоції України за кордоном. 

 

Також була залучена спонсорська підтримка компанії Peak – олімпійська форма, компанії ArtWinery – національні напої, Аеропорт Бориспіль – сприяння у транспортуванні, Верховна рада України – методичне забезпечення та сувенірна продукція, Вінницька міська рада та Вінницька ОДА – сувенірна продукція. 

 

Протягом 45 днів насиченої міжкультурними заходами Програми SWY українські молодіжні лідери мали ряд офіційних зустрічей: 

  • зустріч з Прем’єр-міністром Японії;

  • прийом імператорської родини Японії;
  • зустріч з Міністром молоді та соціального захисту Японії;
  • прийом очільника департаменту молодіжної політики префектури Ямагучі, Японія;
  • прийом за участі послів 11 країн учасників Програми SWY в Японії;
  • зустріч з Міністром молоді Нової Зеландії;
  • зустріч з Прем’єр -міністром республіки Фіджі;
  • прийом Президента Фіджі.

 

Під час зустрічей в Японії національний лідер Ярослав Кучер подякував Уряду Японії за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та за запрошення України до участі у програмі Корабель молодих лідерів світу. Та були передані усні вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

 

Загалом учасники Програми відвідали з офіційним візитом Японію, острів Вануату, Нову Зеландію, Республіку Фіджі та Соломонові острови.
 

 

За результатами Програми SWY українською делегацією проведено потужну інформаційну компанію, налагоджені контакти з молодіжними лідерами тринадцяти країн світу, напрацьовані зв’язки з молодіжними центрами та громадськими організаціями Японії, Канади, Фіджі, Єгипту, Нової Зеландії та Індії. За участі всіх делегатів від України було створено Асоціацію  SWY Україна, в керівні органи асоціації обрано Ярослава Кучера, Павла Котенка та Ростислава Кубіка. За результатами установчих зборів напрацьовано ряд заходів котрі будуть впроваджуватись асоціацією протягом наступних років, в тому числі в рамках святкування Року Японії в Україні. 
 

Досвід Програми SWY є безцінним, тому на сьогодні важливою є участь України в світовій мережі SWY та долучення до міжнародних проектів, котрі реалізовуються випускниками програми.

Last modified on Monday, 20 March 2017 13:44
шаблоны joomla порталы