Діти за мир

У світ вийшла ексклюзивна поштова марка із зображенням логотипу міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі».
6 червня відбулося підведення підсумків міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Святкове дійство проходило у столичному Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.
Юні посланці миру в рамках проекту «Діти за мир у всьому світі!» разом з організаторами завітали до Верховної Ради України та презентували депутатам карту миру Ватикану та України.
В рамках міжнародного соціального проекту,який об'єднує 35 країн світу, діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, Президентом БО «Фонд Відродження Прикарпаття», співачкою Катериною Бужинською презентували гімн до Дня захисту дітей «Діти за мир у всьому світі».
В Ірландії діти виготовили чергову карту миру. Новостворену карту миру було представлено у штаб-квартирі ЮНЕСКО ЕКО в Дубліні, де до місцевих дітей долучилися і діти з Чехії та персонал ЕКО ЮНЕСКО, і всі разом залишили свої послання миру на карті.  
27 травня 2016 школярі німецької гімназії Theodor-Heuss Gymnasium міста Ессен за участі т.в.о. Генерального консула України у Дюссельдорфі Єгорова Владислава та представника БО «Фонд «Відродження Прикарпаття» Олега Ліпки виготовили карту Миру, закликаючи всіх у всьому світі, вирішувати конфлікти тільки мирним шляхом.
Нещодавно представники ГО «Промінь Волноваха» у складі офіційної делегації із Волноваського району, Донецької області відвідали Прикарпаття та домовились про співпрацю у реалізації соціальних, культурних та освітніх проектів з Івано-Франківськом, Верховинським районом та містом Долиною.
Міжнародний проект "Діти за мир у всьому світі !" долетів через посланців миру і до Греціі, де 28 травня 2016 року за підтримки Асоціації  української діаспори Греції та філоукраїнців-греків "Українсько-Грецька Думка",  було організовано презентацію проекту та виготовлена карта миру Греції.