У Греції виготовили карту миру, в рамках проекту "Діти за мир у всьому світі"

Saturday, 28 May 2016 15:53
породы собак
Міжнародний проект "Діти за мир у всьому світі !" долетів через посланців миру і до Греціі, де 28 травня 2016 року за підтримки Асоціації  української діаспори Греції та філоукраїнців-греків "Українсько-Грецька Думка",  було організовано презентацію проекту та виготовлена карта миру Греції. 
 
Захід розпочався з виступів почесних гостей: координатора проекту "Діти за мир у всьому світі!" Ганни Крисюк, яка передала вітання від голови оргкомітету проекту  Почесного консула Угорщини в Івано-Франківській області Василя Вишиванюка та презентувала проект і карту миру,  яку виготовили діти з Донецької області, Волноваського району.
 
До всіх присутніх звернулась радник посольства України в Греції - Косенко Наталія і зачитала вітання від Надзвичайного та Повноважного посла України в Греції Володимира Шкурова.
 
Також до вітального слова запросили представників мерії Зографу пана Яніса Бутціса та представника мерії Перама Дімітріса Теодоролєаса, які наголошували на важливості правильної комунікації між дітьми усього світу, духовному збагаченні  як у рамках цього проекту, так і поза його межами та побажали організаторам здоров'я, сили і миру.
 
Після офіційних виступів розпочалась святкова концертна  програма проведена  дітьми з української недільної школи при товаристві "Українсько-Грецька Думка" та за участі школи "Берегиня".
 
За словами голови  товариства "Українсько-Грецької Думки" Галини Маслюк: "Даний  проект є вкрай важливим для всіх українців світу, а особливо для греків, саме зараз до України  дуже упереджене ставлення  через спотворення і перекручення інформації,  тому всі заходи які популяризують мир і презентують таланти українських діточок будуть змінювати стереотипи у греків та по новому ставитись до українців".
Під-час виготовлення карти миру діти писали побажання для українських дітей,  а представники посольства і української діаспори вже запланували з червня цього року, разом з дітьми презентувати карту миру Греції у самому парламенті, за участі дітей української діаспори,  депутатів та українських дипломатів.
 
Греція стала 34 країною де було презентовано міжнародний проект "Діти за мир у всьому світі". Представники місцевого самоврядування Зографу  мають на меті розглянути можливість подальшої співпраці з Східними областями України, для допомоги та підтримки греків України, які проживають на тій території Греції виготовили  карту миру, в рамках проекту "Діти за мир у всьому світі!"
Last modified on Monday, 30 May 2016 06:29
шаблоны joomla порталы