Волноваські діти отримали допомогу з Прикарпаття

Tuesday, 31 May 2016 05:53
породы собак

Нещодавно представники ГО «Промінь Волноваха» у складі офіційної делегації із Волноваського району, Донецької області відвідали Прикарпаття та домовились про співпрацю у реалізації соціальних, культурних та освітніх проектів з Івано-Франківськом, Верховинським районом та містом Долиною.

Впродовж візиту, окрім підписаних меморандумів та обміну досвідом з представниками влади, бізнесу та громадськості, голова "Промінь Волноваха" Руслан Казінян разом із головою Волноваської районної ради зустрілись з головою БФ "Громади міста Долини" Лесею Мураль-Тисяк, яка для їхнього району передала гуманітарну допомогу - ліки та одяг для дітей, - і обговорили подальшу форму співпраці заради підтримки та допомоги дітям району.

 

А вже 30 травня 2016 року цю допомогу з Прикарпаття голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець разом із головою ГО "Промінь Волноваха" Русланом Казіняном, беручи участь у святі останнього дзвоника у Волноваській 4-й загальноосвітній школі та відвідавши Волноваську ЦРЛ і Волноваський районний центр соціальної реабілітації для дітей інвалідів, радо передали із побажаннями здоров'я та миру від прикарпатських друзів.

 

"В кінці травня у багатьох дітей свято останнього дзвоника. Всі радіють, що незабаром канікули і відпочинок від навчання, і ми всі дорослі дуже хочемо, щоб ці канікули для дітей були мирними, веселими і цікавими. Тому ми змогли зробити усе можливе, щоб наші діти поїхали на відпочинок в Західну Україну та Європу. І я щиро дякую нашим партнерам і друзям - ГО "Промінь ІФ", БФ "Відродження Прикарпаття" та БФ"Громади міста Долини", за підтримку і допомогу, яку наші партнери та друзі передали нашим дітям і нашій районній лікарні"- розповів Руслан Казінян.

 

Нагадаємо, що початок співпраці між Прикарпаттям та Волноваським районом розпочався в рамках реалізації міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі ", який реалізовано в 35 країнах світу.

 

 

 

 

 

Last modified on Tuesday, 31 May 2016 06:11
шаблоны joomla порталы