Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» презентувати в Ірландії

Tuesday, 31 May 2016 07:33
породы собак

В Ірландії діти виготовили чергову карту миру. Новостворену карту миру було представлено у штаб-квартирі ЮНЕСКО ЕКО в Дубліні, де до місцевих дітей долучилися і діти з Чехії та персонал ЕКО ЮНЕСКО, і всі разом залишили свої послання миру на карті.  

Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував в Україні минулого року. Його ініціаторами виступили посольство Угорщини в Україні та Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківській області, а організатором – благодійна організація «Фонд відродження Прикарпаття».

 

Метою Фонду є сприяти у сталому розвитку суспільства, покращувати життя громади, підтримувати соціально незахищених громадян.   Проект «Діти за мир у всьому світі!» впевнено крокує не лише різними областями України, а й країнами світу  і залучає до його здійснення нових посланців миру, які пишуть побажання миру на голубах різних кольорів і прикріплюють до карт миру різних країн, з великою надією, що саме їхні побажання допоможуть встановити мир в Україні та усьому світі.    

 

Проект працюватиме до Дитячого дня – 1 червня 2016 г. На заключному заході будуть підведені підсумки проекту та представлені 35 мирних карт з країн-членів ЄС за участю міжнародних делегацій, партнерів за проектами, гостей, представників засобів масової інформації.

 

  

 

 

 

Last modified on Tuesday, 31 May 2016 08:18
шаблоны joomla порталы