Гімн «Діти за мир» покорив Європу

Wednesday, 01 June 2016 12:38
породы собак

В рамках міжнародного соціального проекту,який об'єднує 35 країн світу, діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, Президентом БО «Фонд Відродження Прикарпаття», співачкою Катериною Бужинською презентували гімн до Дня захисту дітей «Діти за мир у всьому світі».

Це єдина українська пісня,яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євро інституціях Європи.

 

До створення композиції про єдине бажання миру, єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team,діти з Донбасу та сімей загиблих під час виконання військових обов'язків у зоні АТО.

 

Гімн «Діти за мир у всьому світі» записували у трьох країнах: США, Болгарії та Україні.

 

Катерина Бужинська: «Діти – це наше майбутнє. В кожній країні до виконання гімну за мир долучались діти з усього світу. Адже мова музики зрозуміла всім,кожній нації. Вони як маленькі посли миру закликають до єднання та прагнуть миру в кожній державі.

 

Автор ідеї створення гімну в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» - Ганна Крисюк; Слова та музика - Ірина Батюк; Студія звукозапису - Roman Kalyn Records Івано- Франківськ; Запис – м.Софія, Болгарія (студія Pekarnata); Зведення - м.Чикаго, Олександр Балбус; Учасники: Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська та діти продюсерського центру Star Team.

 

 

 

Last modified on Wednesday, 01 June 2016 12:49
шаблоны joomla порталы