У Києві підбили підсумки міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі» та встановили черговий рекорд України

Tuesday, 07 June 2016 09:52
породы собак

6 червня відбулося підведення підсумків міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Святкове дійство проходило у столичному Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» було реалізовано в 35 країнах світу. Мапи всіх країн-учасників були урочисто презентовані під час підведення підсумків проекту.

 

На підсумковому заході були присутні Посли близько 15 країн-учасників проекту, відомі люди та поважні гості. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний посол Унорщини в Україні Ерно Кешкень; генеральний консул Угорщини в місті Ужгорож Йожеф Бугайло; Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк; Посол України в Угорщині Любов Непоб; Надзвичайний і Повноважний посол України Ігор Дір; Почесний консул Албаніі в м.Харків Омаров Шахін; заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема; заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль; директор другого європейського департаменту МЗС Юрій Мушка; президент Самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко; перший заступник президента Світового конгресу українських молодіжних організацій Дмитро Лєкарцев; депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець; президент БФ «Відродження Прикарпаття», народна артистка України Катерина Бужинська; народні артисти України Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Іво Бобул; депутат Київської міської ради Микола Негрич; президент БФ «Подоляни» Тетяна Чубак; голова Волноваської районної ради Донецьоі області Валерій Лубінець; Засновник «Промінь Іф» Дмитро Банах; меценат і бізнесмен з Болграіі Дімітар Стойчев; віце-президент БФ «Фонд Відподження Прикарпаття» Дмитро Мормуль; представники Національного проекту Книга Рекордів України Ганна Крисюк та Ігор Підчібій; меценати Тамара Макарова, Іван Дочинець, Володимир Купчак та багато ін.

 

Під час урочистого концерту Катерина Бужинська оголосила переможця Конкурсу патріотичної пісні. Нею стала вихованка Новотроїцької загальноосвітньої школи з Донеччини Любов Макаренко. Переможниця отримала щасливу нагоду заспівати пісню «Україна – це ми» разом із самою Катериною Бужинською, а також подарункову путівку на відпочинок до Болгарії.

 

За організацію міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» Почесний консул Угорщини в м. Івано-Франківськ Василь Вишиванюк отримав Почесну нагороду від Парламенту Болгарії. Нагороду вручив болгарський бізнесмен, меценат Дімітар Стойчев.

 

В рамках святкового дійства представники національного проекту «Книга рекордів України» зафіксували черговий рекорд у категорії масові заходи «Наймаштабніший міжнародний соціальний дитячий проект «Діти за мир у всьому світі!». Учасники проекту відвідали 35 європейських країн, з них проголосували за мир у 27 парламентах; виготовили 33 170 голубів миру і написали на них побажання; 507 українських дітей  мали можливість відвідати європейські країни, де презентувався проект, а участь у флешмобі взяли понад 100 000 тисяч дітей та дорослих. Офіційними дипломами національного проекту «Книга рекордів України» нагороджені Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в УКРАЇНІ – Ерно Кешкень, Почесний консул Угорщини в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківської області Василь Вишиванюк, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Президент самоврядування українців в Угорщині – Юрій Кравченко, Президент Благодійного Фону «Відродження Прикарпаття» – Народна артистка України – Катерина Бужинська.

 

Нагадаємо, що міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував 1 грудня 2015 року за ініціативи Почесного консульства в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, БО «Фонд «Відродження Прикарпаття». Метою проекту стала консолідація всього світу заради миру та благополуччя дітей.

 

В рамках проекту українська делегація мала офіційну зустріч з Папою Римським у Ватикані, з представниками Європарламенту, скористалася нагодою відвідати штаб-квартири НАТО, парламенти Швейцарії, Угорщини, Болгарії та ін. Під час проекту стартував флешоб «Діти за мир у всьому світі», який підтримали голови парламентів країн-учасниць, представники посольств і консульств, державних адміністрацій, українські артисти, дизайнери, телеведучі, дитячі колективи, а також діячі культури з Франції, Японії, Німеччини та Молдови.

 

Спеціально для проекту Укрпоштою була виготовлена колекційна марка, яку передавали представникам країн, де відбувалась презентація мапи миру.

 

Також в рамках проекту в трьох країнах: США, Болгарії та Україні був записаний гімн «Діти за мир у всьому світі» (автор Ірина Батюк), який маленькі посли миру разом з Народною артисткою України, Президентом БО «Фонд «Відродження Прикарпаття» мали змогу презентувати під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО та в парламенті Швейцарії.

 

Наразі ведуться переговори про можливість направлення дітей учасників АТО і переселенців, дітей сиріт з усієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 року. Як приклад, Угорський уряд вже готовий прийняти і профінансувати оздоровлення і відпочинок близько 1000 дітей, Болгарія – 300, Румунія – 200, Австрія – 100 маленьких українців. Також діти матимуть можливість відпочити у Бельгії, Швейцарії, Іспанії. 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

Last modified on Tuesday, 07 June 2016 10:48
шаблоны joomla порталы