Випущена ексклюзивна марка міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі»

Monday, 13 June 2016 09:58
породы собак

У світ вийшла ексклюзивна поштова марка із зображенням логотипу міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі».

На ексклюзивній марці, виготовленій ДП «Укрпошта», окрім логотипу проекту міститься ще і фотографія української делегації з Папою Римським Франциском під час презентації проекту та карти миру у Ватикані.

 

Нагадаємо, що міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував 1 грудня 2015 року за ініціативи Почесного консульства в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, БО «Фонд «Відродження Прикарпаття». Метою проекту стала консолідація всього світу заради миру та благополуччя дітей.

 

В рамках проекту українська делегація мала офіційну зустріч з Папою Римським у Ватикані, з представниками Європарламенту, скористалася нагодою відвідати штаб-квартири НАТО, парламенти Швейцарії, Угорщини, Болгарії та ін. Під час проекту стартував флешоб «Діти за мир у всьому світі», який підтримали голови парламентів країн-учасниць, представники посольств і консульств, державних адміністрацій, українські артисти, дизайнери, телеведучі, дитячі колективи, а також діячі культури з Франції, Японії, Німеччини та Молдови.

 

Учасники проекту відвідали 35 європейських країн, з них проголосували за мир у 27 парламентах; виготовили 33 170 голубів миру і написали на них побажання; 507 українських дітей  мали можливість відвідати європейські країни, де презентувався проект, а участь у флешмобі взяли понад 100 000 тисяч дітей та дорослих.

шаблоны joomla порталы