Світове Українство – інформаційний партнер Forum One Ukraine з Робертом Кійосакі та Бодо Шефером

Tuesday, 02 August 2016 13:47
породы собак

15 жовтня 2016 року компанія Olerom проведе наймасштабніший у Центральній та Східній Європі бізнес-форум «Forum One Ukraine».

Форум збере більше 3 500 власників великих компаній, топ-менеджерів, підприємців та інвесторів.

 

На заході виступатимуть визнані фінансові генії сучасності на чолі з Бодо Шефером та Робертом Кійосакі, який вперше відвідає Україну!

 

Спікери Forum One Ukraine 2016 – це експерти, які надихнули та продовжують надихати багатьох успішних сьогодні підприємців. Всі чули бестселери «Багатий батько, бідний батько», «Шлях до фінансової свободи» та «Другий шанс». Не злічити кількість людей, які зробили свої перші кроки у бізнесі, використовуючи рецепти та рекомендації книг цих авторів.

 

Ще один спікер форуму Том Уілрайт не так добре відомий широкій публіці, але є неперевершеним професіоналом у команді Роберта Кійосакі та Дональда Трампа. Том – експерт з питань податків та їх оптимізації.

 

Під час  Forum One Ukraine-2016 спікери ділитимуться фінансовими кейсами з особистої практики і розкажуть про світові тенденції та перспективи розвитку фінансового ринку.

 

Компанія Olerom, на чолі з Ольгою Редзюк, відома тим, що за останні 2 роки привезла до України багато відомих у всьому світі спікерів. У компанії багатий досвід проведення масштабних та значущих подій для бізнес-простору України.

 

Важко переоцінити важливість проведення першого Forum One Ukraine у квітні 2015 року – адже його можна вважати революцією для ринку бізнес-івентів України.  Подія стала наймасштабніший бізнес-форумом у Центральній та Східній Європі, де взяли участь світові фінансові лідери та стратеги, такі як Річард Бренсон, Габор Джордж Берт, Фредерік Харен, Джон Вон Ейкен, Євген Чічваркін, Бен Сандерс. І це далеко не повний список осіб із світу-бізнесу, які приймали участь у заходах, організованих компанією Olerom.

 

Що ж готує Olerom до Forum One Ukraine 2016?

 

Цієї осені, в Україні вперше виступить Роберт Кійосакі, сцену з ним розділять Бодо Шефер та Том Уілрайт. Спікери поділяться з українцями своїми секретами та діючими стратегіями, які вже допомогли досягти успіху та фінансової свободи мільйонам людей.

 

Вони розкажуть про:

-          Як максимально ефективно використовувати свої ресурси у нестабільній бізнес-сфері;

-          Як швидко та ефективно проводити аналіз зовнішніх факторів, які приведуть Вас до процвітання;

-          Як зберегти внутрішній стержень та мотивацію у найбільш важких ситуаціях;

-          Як змінити та адаптувати мислення так аби побачити нові можливості та перспективи.

 

Більш детальна інформація про Форум, його програму та спікерах за посиланням: http://forumone.olerom.com/

 

Запрошуємо Вас відвідати Forum One Ukraine-2016 та стати частиною бізнес-події №1 цього року!

Last modified on Friday, 19 August 2016 13:32
шаблоны joomla порталы