Всесвітньо відомого фінансового генія зустрічали у Києві прикарпатським короваєм

Tuesday, 18 October 2016 07:21
породы собак

Всесвітньо відомого фінансового гуру Роберта Кійосакі під час прильоту до столиці України на бізнес-форум «Forum One Ukraine 2016» організатори зустріли пишним короваєм, який був спечений спеціально для поважного гостя Івано-Франківським хлібокомбінатом.

За словами засновниці журналу БізнесWoman, який виступив інформаційним партнером бізнес-форуму, Ганни Крисюк, пан Кійосакі настільки обрадувався такому подарунку, що кілька разів просив організаторів зробити ще кілька фото з презентом з Прикарпаття: «Ми дуже раді, що наш коровай сподобався Роберту, і надзвичайно вдячні виконавчому директору Івано-Франківського хлібокомбінату Світлані Криворучко за подарунок для такого поважного гостя», зазначила пані Ганна.

 

Нагадаємо, 15 жовтня у київському «Палаці Україна» відбулася подія року, на яку чекали підприємці усієї України – наймасштабніший у Центральній та Східній Європі бізнес-форум «Forum One Ukraine 2016».

 

Організатором форуму виступила компанія Olerom. Компанія Olerom, на чолі з Ольгою Редзюк, відома тим, що за останні 2 роки привезла до України багато відомих у всьому світі спікерів. У компанії багатий досвід проведення масштабних та значущих подій для бізнес-простору України.

 

 

На заході виступили визнані фінансові генії сучасності на чолі з Бодо Шефером та Робертом Кійосакі – останній, до речі, вперше відвідує Україну. Серед ключових спікерів бізнес-форму також Том Уілрайт, Сенді Джадейдж, Марк де Турк, Ігор Хлопонін, Єдвард Дубінский та інші.

 

Інформаційними партнерами форуму виступили міжнародний портал Світове Українство та журнал БізнесWoman.

Last modified on Tuesday, 18 October 2016 08:11
шаблоны joomla порталы