На запрошення Ганни Крисюк до Вінниці на форум молоді діаспори приїхав Льюїс Маданек

Tuesday, 30 August 2016 15:07
породы собак

Протягом 22-27 серпня у Вінниці проходив форум української молоді діаспори «Вінниця 2016». Міжнародне дійство зібрало представників з близько 30 країн світу, чимало поважних гостей з-за кордону та України.

Високий рівень форуму затвердила і присутність представників центральних органів української влади. Зокрема, привітати учасників та гостей форуму прибув до Вінниці міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники інших міністерств, священнослужителі, відомі політики та меценати.

 

Серед поважних гостей – чимало відомих та впливових заокеанських гостей, які прийняли тверде рішення приїхати і підтримати ініціативу молоді української діаспори. Серед таких гостей і менеджер програми Центру лідерства «Відкритий світ» (США, округ Колумбія) Льюїс Маданек (Lewis Madanick).

 

Символічно, що для спілкування з молоддю діаспори Льюїс Маданек прилетів до Вінниці якраз у день святкувань Української Незалежності. Тож учасники форуму мали чудову можливість не тільки почути поважного гостя на офіційних заходах в рамках форуму, але і неформально поспілкуватись з ним під час урочистостей з нагоди Незалежності, в яких пан Льюїс завзято приймав участь.

 

 

Програма Центру лідерства «Відкритий світ», якою саме займається Льюїс Маданек, була заснована Конгресом США в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США академіка Дмитра Сергійовича Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США др-а Джеймса Біллінгтона. В 2003 році програма була поширена на Україну.

 

Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

 

Тож, користуючись нагодою, між молоддю діаспори та паном Льюїсом Маданеком були обговорені та досягнені актуальні домовленості щодо більш поглибленого залучення української молоді як в Україні, так і закордоном до реалізації програми «Відкритий світ». 

Last modified on Tuesday, 30 August 2016 15:16
шаблоны joomla порталы