У зоні АТО напередодні Великодня встановили черговий рекорд України

Wednesday, 12 April 2017 07:13
породы собак

11 квітня напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового у зоні АТО у категорії «Масові заходи» встановлено новий рекорд України. З ініціативи голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця було виготовлено рекордну кількість великодніх писанок – 8 178 екземплярів.  Усі писанки розписані вручну місцевими дітьми, молоддю та людьми похилого віку, інформує сайт Книги рекордів України.

Організаторами рекорду виступили БО «Я-Волноваха», ГО «Промінь Волноваха», Волноваська районна організація ветеранів, об'єднання «Жіноча рада Донбасу», а також учасники міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», учні шкіл району, вчителі, діти з садочків та всі бажаючі. Дану ініціативу підтримав засновник громадської спілки «Промінь Україна» Дмитро Банах та народний депутат України Дмитро Лубінець.

На початку оголошення рекорду для всіх учасників була організована цікава концертна програма на тему миру і любові до України. Всіх присутніх привітали з новим рекордом України генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк та депутат міської ради Антверпена (Бельгія) Галина Матюшина.

 

 

 

«Нам приємно сьогодні бути тут і ті писанки, які намалювали діти заслуговують найвищих відзнак і нагород, бо вони виготовленні з любов'ю і дійсно в них вкладена велика праця і бажання миру. Всі ці крашанки ми передамо в різні країни світу, щоб всі побачили, як ви вмієте цінувати українські традиції і бажаєте всім миру» – наголосила Ганна Крисюк.

 

Частину рекордних писанок 13 квітня 2017 року діти з Волновахи разом з Дмитром Лубінцем подарують депутатам Верховної Ради України, а інші перед Великоднем будуть роздаровані у різних регіонах України.

Last modified on Wednesday, 12 April 2017 07:25
шаблоны joomla порталы