Політика

У студії Громадського радіо — заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, підбиваємо з ним підсумки 2017 та обговорюємо плани міністерства на 2018. 
18 грудня одразу дві школи м. Волновахи, ЗОШ 4 та ЗОШ 6, отримали довгоочікуваний подарунок - відбулось урочисте відкриття міні-футбольних полів зі штучним покриттям. По 1,5 млн грн. було виділено за рахунок програм Соцеконом розвитку.
Конгрес США має покінчити із Диверсифікаціною візовою лотереєю відомою, як "зелена картка" та припинити ланцюгову міграцію до Америки. Про це заявив президент США Дональд Трамп під час виступу перед випускниками Академії Федерального бюро розслідувань, повідомляє Голос Америки.
Лідер "Руху нових сил"  Міхеіл Саакашвілі написав приватного листа президенту Петру Порошенку з пропозицією примирення. Таку інформацію підтвердив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у facebook.
Майбутній глава австрійського уряду Себастіан Курц пообіцяв не сходити з дотеперішнього курсу щодо санкцій ЄС проти Росії. Про це Курц заявив у суботу, 16 грудня, під час виступу у Відні, повідомляє Deutsche Welle.
2 грудня 2017 року в Дебрецені в рамках відкриття турніру «Кубок святого Миколая» відбувся товариський матч між дитячою аматорською командою міста Дебрецен та українською командою з міста Волноваха, яке знаходиться у 20 км від лінії фронту і знає на собі, що таке триваюча російська агресія проти України.
З візитом на Прикарпатті побував відомий український підприємець, народний депутат України Сергій Тарута. Приїзд до Івано-Франківська відбувся в рамках регіонального туру новоствореної бізнесменом політичної партії «Основа». Під час візиту лідери «ОСНОВИ» зустрілися з бізнес-спільнотою та громадськістю Прикарпаття, відвідвали підприємства міста та презентували Доктрину «Україна 2030» у місцевому Прикарпатському національному університеті.
Новим заступником голови МЗС України став Василь Боднар. Про це на своїй сторінці в Twitter написав держсекретар зовнішньополітичного відомства Андрій Заєць. Як зазначив Заєць, Боднар вже затверджений Кабміном на посаду заступника міністра Павла Клімкіна.