Відбулась зустріч президента СКУМО Мирослава Гочака з Послом Канади в Україні

Friday, 10 February 2017 15:11
породы собак

В рамках офіційного візиту президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак провів зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. У зустрічі також взяли участь перший заступник президента СКУМО Дмитро Лєкарцев та координатор міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», генеральний директор журналу «БізнесWoman» Ганна Крисюк.

Під час зустрічі президент СКУМО Мирослав Гочак презентував роботу організації за попередній рік, розповів про заходи та проекти у цьому році та запросив пана Романа стати учасником  цьогорічного форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017». Пан Посол прийняв запрошення та пообіцяв взяти участь у форумі української молоді діаспори, який проходитиме у Дніпрі наприкінці літа цього року.

Також присутні обговорили питання підтримки української діаспори на державному рівні, організації Міжнародного молодіжного табору в Україні та можливість запуску програми стажування молодих представників української діаспори в органах державної влади України.

 

Посол Роман Ващук зазначив, що є також потенціал для співпраці щодо підтримки жінок у бізнесі.

 

 

Last modified on Friday, 10 February 2017 15:14
шаблоны joomla порталы