17 березня в Будапешті розпочалася робоча зустріч представників СКУМО

Monday, 20 March 2017 09:45
породы собак

17 березня 2017 року до Будапешту з'їхалися представники Світового конгресу українських молодіжних організацій. Нарада розпочалась з вітальних слів президента СКУМО Мирослава Гочака та заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми. Серед запрошених – представники СКУМО з десяти країн світу та гості з України: заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, керівник міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк та представник ГС «Промінь Україна» Сергій Вербовий. Усі учасники наради презентували свою діяльність за останній час та ділились планами на майбутнє.

Для дітей українських громад різних країн представники ГС «Промінь Україна» передали учасникам наради українські абетки-розмальовки з правил дорожнього руху для дітей, новий випуск газети «Промінець» та запросили до подальшої активної співпраці в рамках міжнародного проекту «Діти просять миру».

 

На запрошення речника Української громади в угорському парламенті, першого заступника президента Світового конгресу українців та президента ЄКУ Ярослави Хортяні учасники наради взяли участь в оглядовій екскурсії угорським парламентом.

 

 

 

Учасники мали можливість з середини дізнатися про особливості роботи місцевого парламенту, поспілкуватись з помічником прем'єр міністра Угорщини і навіть привітатись з самим прем'єр міністром паном Орбаном. Опісля перед стінами парламенту усі долучились до міжнародного флеш-мобу #ТризубЦеУкраїна, ініційованого президентом СКУМО Мирославом Гочаком та народним депутатом України Дмитром Лубінцем.

 

 

 

За теплий прийом та насичену екскурсію парламентом пані Ярослава отримала в подарунок незвичайну квіткову композицію, виготовлену власноручно дітками із зони АТО Волноваського району.

 

 

День завершився смачною вечерею за участі всіх учасників наради, пані Ярослави Хортяні та президента Державного Самоврядування Українців Угорщини Григорія Кравченка.

Last modified on Monday, 20 March 2017 10:20
шаблоны joomla порталы