Ярослава Хортяні прийняла участь у форумі БізнесWOMAN2017

Wednesday, 12 April 2017 16:07
породы собак

Речник української громади в Угорському парламенті та президент Європейського Конгресу Українців Ярослава Хортяні взяла участь у міжнародному жіночому бізнес-форумі БізнесWOMAN2017.

На передодні заходу поважна гостя зустрілась з представниками депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-діаспора», а також провела робочі зустрічі з представниками міністерства соціальної політики та міністерства культури України. До України Ярослава Хортяні приїхала на запрошення генерального директора журналу БізнесWOMAN та організатора форуму БізнесWOMAN2017 Ганни Крисюк.

Пані Ярослава Хортяні виступила одним із спікерів секції форуму, в якій розглядалися питання політики, міжнародної дипломатії та безпеки. Вона наголосила на необхідності активного сприяння гендерній рівності, розширенні прав і можливостей жінок, а також охарактеризувала роль жінки в українському та міжнародному політикумі.

 

Міжнародний форум БізнесWOMAN2017 проходив 8 квітня у київському виставкому конгрес-центрі «Український дім». Захід зібрав навколо себе представниць з дванадцяти країн світу, а загальна кількість учасників бізнес-форуму сягнула понад 600 осіб. Серед поважних гостей – українські політики та високопосадовці, представники міжнародних та українських бізнес-структур, євродепутати та представники європейських закладів освіти, представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу.

 

 

 

Організатором форуму виступив журнал «БізнесWOMAN». Генеральний партнер форуму – Асоціація платників податків України. Співорганізатори – компанія Business Gathering та Olerom.

 

Серед партнерів заходу: Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій, Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), «Promote Ukraine» (Бельгія), «Abroadship» (Великобританія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), БК «Шобелі Україна», ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», Національний проект «Книга рекордів України», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», ГО «Жіноча рада Грузії» (Грузія), компанія Smart Invest, ресторан О’ГОРОД, Торгово-промислова палата України, ОЕП «ГРІФРЕ», Іспано-Українська Торгова палата для розвитку та ін.

Last modified on Wednesday, 12 April 2017 16:19
шаблоны joomla порталы