Президент Порошенко зустрівся у Брюселі з Дональдом Туском та візьме участь у саміті ЕРР

Thursday, 22 June 2017 11:01
породы собак

Українська делегація прилетіла з Вашингтону до столиці європейських інституцій о 4 ранку, а вже о 10 розпочалися зустрічі президента Порошенка, написала у соцмережах Ірина Геращенко.

Перша - з президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Ключові теми- безпекова і гуманітарна ситуація на Донбасі, збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод, засудження агресіі проти спостерігачів СММ ОБСЄ, звільнення заручників, порушення режиму тиші з боку контрольованих РФ бойовиків; також підготовка до саміту Украіна - ЄС, який відбудеться 12-14 липня у Києві, двосторонній діалог.

На брифінгу для преси Туск звернувся до українського колеги і ЗМІ перфектною украінською, це було дуже приємно. Він привітав украінців з усіма позитивними новинами останнього місяцю- безвізом, ратифікацією Угоди про асоціацію. Акцентував увагу на тому, що в ЄС популісти програли останні вибори і це позитивний сигнал. Серед основних викликів назвав спільну боротьбу з тероризмом, міграційну кризу і фактичний старт процедури брекзіту. 

 

Президент Порошенко назвав останні два місяці місяцем перемог для Украіни. І це не лише безвіз і Угода, яка стане програмою дій, дорожньою картою для подальшої імплементації реформ. Також він анонсував свою зустріч з президентом Франціі Макроном і телефонні переговори в нормандському форматі наступного тижня.

 

Сьогодні в графіку президента Порошенка і його делегаціі ще участь в саміті ЕРР і 7 двосторонніх зустрічей з лідерами європейських країн і інституцій.

шаблоны joomla порталы