Посол Бельгії в Україні Люк Якобс відвідав Волноваху

Wednesday, 05 July 2017 14:53
породы собак

Посол Бельгії в Україні Люк Якобс став першим європейським послом, який побував з візитом у Волноваському районі, Донецької області зони АТО. До Волновахи пан Посол приїхав на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця та засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха.

Перебуваючи на Донеччині, Люк Якоб ознайомився з соціально-економічним та культурним розвитком Волноваського району, поспілкувався з місцевим населенням, поділився своїми враження про побачене та побажав усім швидкого вирішення наболілих проблем та миру.

Особливо насиченими стали зустрічі Посла з активом громадських організацій «Я – Волноваха» та «Промінь Волноваха». Представники організацій розповіли поважному гостю про реалізовані проекти та їх вплив на розвиток регіону. Перебування Люка Якобса у Волновасі співпало у часі з урочистостями з нагоди створення ГО «Промінь Волноваха». Тож пана Посла радо запросили взяти участь та виступити на святкових дійствах.

 

У Волновасі у місцевому храмі пан Якобс також взяв участь у богослужінні за мир, а після зустрівся з учасниками міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Як і під час попередньої зустрічі з дітьми у Посольстві Бельгії в Україні, спілкування у Волновасі було таке ж не вимушене та яскраво емоційне. Люк Якобс привітав дітей та організаторів з успішним завершенням проекту та побажав усім подальших успіхів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Last modified on Wednesday, 05 July 2017 15:00
шаблоны joomla порталы