Президент Європейського конгресу українців Ярослава Хортяні відвідала зону АТО

Thursday, 14 September 2017 10:45
породы собак

Речник української громади в угорському парламенті, президент Європейського конгресу українців Ярослава Хортяні у складі угорської делегації побувала в зоні АТО на Донеччині. До Волновахи почесні гості приїхали на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця.

В рамках візиту Ярослава Хортяні взяла участь у офіційному відкритті дитячого майданчику єврозразка, який збудували у Волновасі з ініціативи угорського бізнесмена Золтана Хорвата та угорських підприємців. А передувала цій ініціативі ознайомча поїздка українських дітей із зони АТО до Угорщини в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Угорські партнери настільки були вражені талантами місцевих дітей, що вирішили зробити свій внесок у розвиток місцевих діток і збудувати у Волновасі сучасний ігровий майданчик. Завдяки активній підтримці та сприянні українського посла в Угорщині Любові Непоп та небайдужих угорських підприємців мрія дітей стала реальністю.

  

 

Допоки діти гралися на щойно відкритому майданчику дорослі взялися висаджувати на території символічну «Алею миру». Крім того, члени угорської делегації поклали квіти до пам’ятника жертвам атаки російсько-терористичних військ, які 13 січня 2015 року обстріляли рейсовий автобус, вбивши 12 мирних мешканців, а також вшанували пам’ять 18 українських військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, які загинули від рук терористів 22 травня 2015 року.

 

 

І ще один надважливий елемент візиту до Волновахи – поїздка на КПВВ «Новотроїцьке» та до останнього українського блокпосту, за яким починається тимчасово непідконтрольна Україні територія для спілкування з українськими військовослужбовцями.

 

Last modified on Thursday, 14 September 2017 10:53
шаблоны joomla порталы