Стажери з України та діаспори ознайомились з роботою депутатів в комітетах

Thursday, 16 November 2017 00:07
породы собак

В рамках міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» відбулась зустріч стажерів з України та діаспори з народними депутатами України в комітетах українського парламенту. Учасники стажування ознайомились з роботою комітетів, порядком денним та роллю комітетів у обговоренні та прийнятті пропозицій до законопроектів народних обранців.

 

Опісля учасники акції взяли участь у екскурсії Верховною радою України та подискутували про перебіг акції та актуальні питання за круглим столом прес-центру парламенту за участю народного депутата України Дмитра Лубінця.

 

Під час круглого столу присутні піднімали питання, які стосувались чисельності депутатів у фракціях, процес переходу з однієї фракції в іншу, зняття депутатської недоторканності, порядок денний роботи парламенту тощо.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, в Києві за участю 40 учасників з України та діаспори стартувала міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді». Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій, управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Міністерством інформаційної політики України, Міжфракційним депутатським об’єднанням «Співпраця: Україна-Діаспора» та громадською спілкою «Промінь Україна».

Last modified on Thursday, 16 November 2017 00:24
шаблоны joomla порталы