Сергій Тарута: Потрібно перезавантажити державу і сфокусувати її навколо захисту інтересів людини праці

Monday, 04 December 2017 12:17
породы собак

З візитом на Прикарпатті побував відомий український підприємець, народний депутат України Сергій Тарута. Приїзд до Івано-Франківська відбувся в рамках регіонального туру новоствореної бізнесменом політичної партії «Основа».

Під час візиту лідери «ОСНОВИ» зустрілися з бізнес-спільнотою та громадськістю Прикарпаття, відвідвали підприємства міста та презентували Доктрину «Україна 2030» у місцевому Прикарпатському національному університеті.

 

«Сьогодні парламентські політичні сили змагаються між собою лише у складанні казок про те, як вони люблять Україну. Бо ніхто з них не має чіткого плану виходу з кризи та стратегії розвитку економіки, –  зазначив Сергій Тарута, – «ОСНОВА», на відміну від інших, має таку стратегію. Вона спирається на Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030». Доктрина – це не політичний документ. Це – візія. Але, щоб її досягти через реалізацію конкретних програм та планів, потрібна політична воля. А отже – потрібна політична партія ідеологічної спрямованості, як інструмент реалізації цієї волі».

 

Політик переконаний, що вкрай важливо перезавантажити державу і сфокусувати її навколо захисту інтересів людини праці. Тоді стане можливим і стрімкий стрибок України в економічному розвитку.

 

Важливими темами дискусії з громадськістю стали також пошук шляхів та ідей, що об’єднують Захід та Схід України, вирішення проблеми масової міграції кваліфікованих кадрів з України, мовна та культурна ідентичність для всіх регіонів України.

шаблоны joomla порталы