У Дебрецені пройшов перший товариський матч у рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру»

Wednesday, 06 December 2017 22:00
породы собак

2 грудня 2017 року в Дебрецені в рамках відкриття турніру «Кубок святого Миколая» відбувся товариський матч між дитячою аматорською командою міста Дебрецен та українською командою з міста Волноваха, яке знаходиться у 20 км від лінії фронту і знає на собі, що таке триваюча російська агресія проти України.

Перед початком матчу до учасників та гостей заходу звернулися з вітальними словами заступник мера міста Дебрецен Лайош Барча, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, народний депутат України, організатор проекту «Дитячий футбол миру» Дмитро Лубінець,повідомляє українське посольство в Угорщині.


По завершенню матчу українські діти презентували свій проект угорським одноліткам.


Програма завершилася виступами переможців українських конкурсів Дар’ї Начевіної та Михайла Качмарика.


Угорщина стала першою країною, яку маленькі українці відвідують у рамках проекту «Дитячий футбол миру», хоча для дітей з Волновахи це вже буде другий приїзд до Угорщини.


У січні цього року вони побували в Будапешті в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Результатом тодішньої презентації та проявом угорської солідарності і підтримки дітей на сході України стала ініціатива угорського бізнесмена Золтана Хорвата зі збору коштів на будівництво сучасного європейського дитячого майданчику у м. Волноваха. 9 вересня 2017 року цей майданчик було урочисто відкрито за участю З.Хорвата та угорських парламентарів.


Організатором всього соціального проекту «Дитячий футбол миру» є ГС «Промінь Україна» і його Голова Дмитро Банах. Співорганізаторами заходів в Будапешті – Посольство України в Угорщині та Благодійний Фонд «Життя без страху», очолюваний Золтаном Хорватом.

шаблоны joomla порталы