Золтан Хорват налагоджує бізнес-співпрацю України і Угорщини

Tuesday, 08 May 2018 14:59
породы собак

Угорський бізнесмен Zoltan Horvath уже другий рік поспіль підтримує багато українських соціальних та бізнес-проектів і вірить, що співпраця України і Угорщини має майбутнє.  

 

За останній рік пан Золтан підтримав багато українських ініціатив, соціальних проектів: ІІ-ий Міжнародний зимовий бал у зоні АТОнапередодні Дня Святого Миколая діти із зони АТО та Києва отримали святкові подарункипрезентація міжнародного соціального проекту “Дитячий футбол миру” в Угорщиніугорський дитячий майданчик офіційно відкрито у Волновасі та ін.

 

 

Зокрема, багато залежить на його думку і від бізнес-співпраці. Саме тому пан Хорват підтримав Міжнародний бізнес-форум “БізнесWoman2018” та виступив генеральним партнером даного заходу: “Цьогорічний жіночий бізнес-форум був дуже важливий для всіх нас. Кожен чоловік повинен розуміти, що жінка відіграє важливу роль у нашому житті і не менш важливу у бізнесі. Я вважаю, що такі форуми необхідно відвідувати для знайомства, для спілкування, для набрання нового досвіду та задля налагодження дружніх стосунків із сусідніми країнами і їхніми впливовими людьми», – стверджує пан Золтан.

 

 

За словами угорського підприємця, співпраця з Україною та активна участь у соціальних проектах між Україною та Угорщиною тільки починається. Попереду ще багато спільних заходів, які принесуть користь обидвом країнам.

Last modified on Tuesday, 08 May 2018 15:06
шаблоны joomla порталы