Діти просять миру

Під час перебування української делегації в Австрії, Чехії та Словаччині в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» між українською стороною та європейськими  партнерами підписано ряд важливих угод про співпрацю і партнерство. Зокрема, з метою реалізації спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів у Чехії підписано угоду про співпрацю між громадською спілкою «Промінь Україна» в особі голови правління Дмитра Банаха та громадською організацією «Українські профспілки в Чеській Республіці» в особі голови Тараса Костюка.
Під час перебування талановитих українських дітей з Прикарпаття та Донбасу у Європі уже хорошою традицією стало започаткування та участь у міжнародних патріотичних флеш-мобах на підтримку України, її історії та традицій. Так, під час поїздки юних посланців миру з України до Австрії, Чехії та Словаччини в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» українська делегація активно долучилась до міжнародного флеш-мобу «Тризуб – це Україна».
Сьогодні діти з Донбасу та Прикарпаття відвідали вже дев’яту країну, в якій презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру». Очолив українську делегацію депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець, а організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна». Впродовж цілого дня дітей супроводжували представники організації Союзу русинів-українців Словацької Республіки та голова Асоціації молодих українців Віктор Бандурчин. Вагому підтримку та сприяння у візиті української делегації до Словаччини надав Почесний Консул України в Словацькій Республіці Станіслав Обіцький.
Вже другий день поспіль українські посланці миру з Донбасу та Прикарпаття перебувають в Європі із благородною місією – закликами миру для України та презентацією дитячих талантів. Разом із дітьми до складу делегації входять також депутати Верховної Ради України Ірина Суслова та Дмитро Лубінець, засновник громадської спілки «Промінь Україна» Дмитро Банах та координатор проекту «Діти просять миру» Ганна Крисюк. Перебуваючи в Празі гості з України поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку, а звідти одразу поїхали до Посольства України в Чеській Республіці, де офіційно презентували проект та таланти дітей Заходу і Сходу України. Під час презентації проекту у посольстві діти подарували присутнім…
Юні посланці миру із зони АТО та Прикарпаття прибули до Відня, щоб презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру». У столиці Австрії делегація з України відвідала місцеву українську школу «Ерудит», де діти ознайомились з діяльністю закладу, покуштували смачним обідом, а опісля вирушили на екскурсію Віднем. Екскурсовод пані Зінаїда показала дітям пам’ятні місця австрійської столиці, а також місця, які історично пов'язані з Україною. Діти переповнені новими позитивними емоціями від побаченого в другий половині дня завітали у Відні до українського посольства.
20-23 січня 2017 року талановиті діти з Прикарпаття та зони АТО презентували в Європі міжнародний соціальний проект «Діти просять миру». Цього разу українські посланці миру побували в Угорщині, Словенії та Хорватії. Українську делегацію очолив депутат Верховної ради України Дмитро Лубінець. Для учасників проекту організатори передбачили цікаву та насичену програму. У кожній країні юні посланці миру побували в українських посольствах, презентували дипломатам свій проект, багато колядували та активно знайомились з місцевими пам’ятками культури.
З 8 грудня 2016 по 8 лютого 2017 року в Україні триває акція «Дитячий ангел миру в кожну родину». Ініціаторами акції виступили громадська спілка «Промінь Україна» та БФ «До серця». Акція проходить за активної підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха. До акції долучились дітки початкових класів Київської спеціалізованої школи 211 і виготовили понад 200 голубів миру з побажаннями здоров'я, добра, любові та миру.
За підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, Волноваської райдержадміністрації, Волноваської районної ради, Волноваської міської ради, ГО «Промінь Волноваха» та вірменської діаспори 28 січня 2017 року у місті Волноваха (Донеччина, зона АТО) пройшов перший Зимовий молодіжний бал. Бал ініціювали на підтримку дітей та молоді з інвалідністю, а також з метою популяризації елітарної та культурної форми відпочинку. На запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця та засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха у молодіжному дійстві взяли участь почесні гості: заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, депутат Київської обласної ради та голова редакційної ради Книги рекордів України Олег Іваненко та координатор міжнародних…