Діти просять миру

З ініціативи голови Promote Ukraine Марти Барандій та засновника ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха відбулась зустріч учасників міжнародного проекту "Діти просять миру" з послом Бельгії в Україні Люком Якобсом. Делегацію юних посланців миру очолив Народний депутат України Дмитро Лубінець, який впродовж години презентував проект, подякував за його підтримку, а також коротко розповів про ситуацію на Сході України.
Село Чермалик Волноваського району – «сіра зона» АТО (перша лінія оборони), місце, куди практично ніхто з сторонніх не їздить, де постійно чути постріли. Але саме тут навчаються семеро учасників міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Представниця громадської спілки «Промінь Україна» Ганна Крисюк разом із партнерами та співорганізаторами проекту Валерієм Лубінцем, Ольгою Сидоренко, Русланом Казиняном та Оленою Колле відвідали дітей із місцевої школи.
Другий день перебування учасників проекту "Діти просять миру" в Румунії розпочався з участі у тематичній секції Форуму Української Молоді Румунії із назвою "Роль молоді у цивільних подіях". На секції своїм досвідом і секретами реалізації міжнародних молодіжних проектів ділилася координатор проекту "Діти просять миру " Ганна Крисюк. Після першої перерви діти з нетерпінням чекали відвідати великий спортивний стадіон міста та побачити нові цікаві місця Клужу.     У другій половині дня учасники проекту долучились до молодіжного форуму і створення живого тризубу України із учасників форуму у вишиванках та взяли таким чином участь у міжнародному флеш-мобі #тризубцеукраїна.     Але найцікавішою подією…
Учасники проекту "Діти просять миру" із зони АТО виступили на офіційному відкритті Форуму Української Молоді Румунії, організатором якого виступає голова МОСУР Лівіу Романюк. Українську делегацію юних посланців миру в Румунії очолив депутат Верховної Ради України Григорій Тіміш, який приїхав до Клужу підтримати діток з Донбасу та запросити українську молодь діаспори до співпраці в різних проектах заради розвитку і процвітання України, пише Промінь Україна.
Перебуваючи в Бельгії, учасники міжнародного проекту «Діти просять миру» із зони АТО разом з організаторами проекту – народним депутатом України Дмитром Лубінцем, головою ГС "Промінь Україна " Дмитром Банахом, координаторам проекту Ганною Крисюк та співорганізаторами в Бельгії – головою Promoute Ukraine Мартою Барандій і депутатом Антверпенськоі міської ради Галиною Матюшиною взяли участь у екскурсії штаб-квартирою НАТО.
Під час перебування української делегації в Австрії, Чехії та Словаччині в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» між українською стороною та європейськими  партнерами підписано ряд важливих угод про співпрацю і партнерство. Зокрема, з метою реалізації спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів у Чехії підписано угоду про співпрацю між громадською спілкою «Промінь Україна» в особі голови правління Дмитра Банаха та громадською організацією «Українські профспілки в Чеській Республіці» в особі голови Тараса Костюка.
Під час перебування талановитих українських дітей з Прикарпаття та Донбасу у Європі уже хорошою традицією стало започаткування та участь у міжнародних патріотичних флеш-мобах на підтримку України, її історії та традицій. Так, під час поїздки юних посланців миру з України до Австрії, Чехії та Словаччини в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» українська делегація активно долучилась до міжнародного флеш-мобу «Тризуб – це Україна».
Сьогодні діти з Донбасу та Прикарпаття відвідали вже дев’яту країну, в якій презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру». Очолив українську делегацію депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець, а організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна». Впродовж цілого дня дітей супроводжували представники організації Союзу русинів-українців Словацької Республіки та голова Асоціації молодих українців Віктор Бандурчин. Вагому підтримку та сприяння у візиті української делегації до Словаччини надав Почесний Консул України в Словацькій Республіці Станіслав Обіцький.