Вперше діти із зони АТО відвідали штаб-квартиру НАТО

Wednesday, 29 March 2017 13:07
породы собак

Перебуваючи в Бельгії, учасники міжнародного проекту «Діти просять миру» із зони АТО разом з організаторами проекту – народним депутатом України Дмитром Лубінцем, головою ГС "Промінь Україна " Дмитром Банахом, координаторам проекту Ганною Крисюк та співорганізаторами в Бельгії – головою Promoute Ukraine Мартою Барандій і депутатом Антверпенськоі міської ради Галиною Матюшиною взяли участь у екскурсії штаб-квартирою НАТО.

У штаб-квартирі гості з України зустрілись з в.о. Глави Місії України при НАТО Єгором Божком та прес-секретарем Віталієм Пейчивим. Дітям та організаторам з України провели оглядову ексурсію, розповіли про історію створення НАТО та співпрацю України з Альянсом, повідомляють організатори.

 

Після екскурсії відбулася презентація проекту «Діти просять миру», під час якої його учасники розповіли про те, що відбувається на Сході України та вручили подарунки виготовлені власними руками – картини та ангелів миру.

 

 

Організатор проекту Дмитро Банах подарував пану Божку гарну українську вишиванку з побажаннями успіхів у роботі та сил у відстоюванні інтересів України. Після спілкування у дружньому колі всі разом долучились до міжнародного флешмобу #тризубцеукраіна.

 

 

 

Візит до НАТО завершився смачним обідом та домовленостями про подальшу спіарацю на благо миру в Україні та світі.

Last modified on Wednesday, 29 March 2017 13:12
шаблоны joomla порталы