У зоні АТО місцевим учням презентували міжнародний проект «Діти просять миру»

Friday, 12 May 2017 13:46
породы собак

Село Чермалик Волноваського району – «сіра зона» АТО (перша лінія оборони), місце, куди практично ніхто з сторонніх не їздить, де постійно чути постріли. Але саме тут навчаються семеро учасників міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Представниця громадської спілки «Промінь Україна» Ганна Крисюк разом із партнерами та співорганізаторами проекту Валерієм Лубінцем, Ольгою Сидоренко, Русланом Казиняном та Оленою Колле відвідали дітей із місцевої школи.

Поважні гості презентували перед всією школою та батьками проект «Діти просять миру», передали присутнім вітання від організаторів проекту Дмитра Банаха та Дмитра Лубінця, розповіли якою була поїздка в Румунію в рамках проекту, запросили усіх дітей та освітян до співпраці і подарували від Дмитра Банаха дитячі абетки-розмальовки та газету «Промінець».

 

Також для презентації проекту і передачі абеток-розмальовок представники ГС «Промінь Україна» відвідали Свободнянську ЗОШ, де навчаються двоє учасників проекту – Міша Качмарик та Каріна Жадан, і Волноваську школу мистецтв. Саме в цей день у школі мистецтв проходив звітній концерт учнів та викладачів, присвячений 85-й річниці з дня заснування Донецької області.

 

Ганна Крисюк висловила слова вдячності керівництву школи за високий рівень підготовки дітей та приємно була здивована грою двох вихованців музичної школи на скрипках, які не так давно через ГС «Промінь Україна» передали із Західної України Ольга Гриців та Марина Йовбак. За результатами поїздки голова ГО «Промінь Волноваха» Руслан Казинян пообіцяв допомогати у розвитку шкіл та талановитих дітей.

 

 

 

 

Last modified on Friday, 12 May 2017 16:10
шаблоны joomla порталы