У Івано-Франківську розпочався міжнародний дитячий табір за мир

Tuesday, 01 August 2017 09:27
породы собак

31 липня в Івано-Франківську в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» відбулось офіційне відкриття Міжнародного дитячого табору за мир. Дитячий табір триватиме шість днів та проходитиме на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату. Організатором табору виступає громадська спілка «Промінь Україна».

На відкритті табору зі словами Божого благословення до учасників табору звернувся настоятель Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумен Феогност, який побажав дітям гарного відпочинку та закликав до активного спілкування заради миру та процвітання України.  

Підвів підсумки річного проекту та подякував усім учасникам за участь ініціатор проекту «Діти просять миру», голова правління ГС «Промінь Україна» Дмитро Банах. Пан Банах побажав дітям залишатись такими ж сильними, витривалими та ініціативними як під час всього проекту.

 

З вітальними словами виступили також директор Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Василь Стефанишин, керівники груп учасників табору з Греції, Чехії, Молдови, Волновахи, партнери форуму, а ведуча церемонії, координатор проекту Ганна Крисюк зачитала присутнім листи підтримки та привітання, які надійшли до організаторів від міністра молоді та спорту України, міністра освіти та науки України та українських дипломатів з-за кордону.

 

Протягом всього відкриття учасники табору з зони АТО та закордону, вихованці ліцею-інтернату демонстрували присутнім свої пісенні таланти, декламували вірші та ділились враженнями від побаченого в світі за весь рік реалізації проекту.

 

 

Попереду учасників дитячого табору за мир очікує надзвичайно насичена програма, яка включає в себе цікаві екскурсії визначними місцями Прикарпаття, незабутні майстер-класи з бісероплетіння та виготовлення ляльок-мотанок, лекції та перегляди відео-фільмів з української історії, культури та традицій, активний спортивний відпочинок та ще безліч цікавинок, які підготували для учасників табору організатори.

 

Організатори табору висловлюють щирі слова вдячності партнерам табору – народному депутату України Дмитру Лубінцю, Міністерству молоді та спорту України, Івано-Франківській ОДА, СКУМО, Івано-Франківському академічному ліцею-інтернату, ТОВ «Тін Імпекс», Івано-Франківському хлібокомбінату «Цар Хліб», нічному клубу «Ельдорадо», відпочинковому комплексу «Ведмежа гора», БФ «Я - Волноваха», ГО «Промінь ІФ», ГО «Промінь Волноваха», кредитній спілці «Прикарпаття», Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирю, театру кіно «Люм’єр», ПП Віктору Козачку, БФ «Україна з любов’ю», журналу БізнесWoman, міжнародному порталу Світове Українство та усім іншим, хто активно долучився до організації та проведення міжнародного дитячого табору за мир.

 

 

 

 

 

 

Last modified on Thursday, 03 August 2017 08:15
шаблоны joomla порталы