У Івано-Франківську учасники міжнародного дитячого табору прийняли Резолюцію миру

Friday, 11 August 2017 13:58
породы собак

Українські діти діаспори з Чехії, Молдови, Греції, діти учасників АТО з Прикарпаття та талановиті діти із зони АТО під час офіційного закриття міжнародного дитячого табору за мир, який проходив у Івано-Франківську з 30 липня по 6 серпня, прийняли та оголосили міжнародну дитячу резолюцію миру.

У своїх виступах на закритті табору діти в першу чергу просили дорослих знайти спільну мову та зробити все, щоб і в Україні, і в світі припинилися усі війни і на Землі запанував мир. Діти переконані, що для уникнення війни та інших конфліктів між країнами людям необхідно якомога більше спілкуватися, пізнавати історію, культуру, мову та традиції один одного, з повагою ставитися до думок інших та весело разом проводити час. Для цього діти закликали можновладців створити умови для вільних подорожей країнами світу та допомогти в організації міжнародних дитячих таборів.

За словами ініціатора проекту, голови правління ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха, організаторам проекту надзвичайно приємно, що діти розуміють реальну ситуацію в Україні і самі висувають пропозиції як знайти компроміс заради миру та подружитися із своїми однолітками з інших країн.

 

Свої ідеї та побажання діти вписали у спільну міжнародну дитячу резолюцію миру та попросили організаторів табору розіслати усім дорослим, які приймають важливі рішення в управлінні державою.

 

Нагадаємо, в Івано-Франківську на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» протягом тижня проходив Міжнародний дитячий табір за мир. Організатором табору виступила громадська спілка «Промінь Україна». Дитячий табір став свого роду заключною частиною річного проекту «Діти просять миру», під час якого талановиті діти із зони АТО та Прикарпаття побували з візитами у 12 країнах світу.

 

Організатори табору висловлюють щирі слова вдячності партнерам табору – народному депутату України Дмитру Лубінцю, Міністерству молоді та спорту України, Івано-Франківській ОДА, Івано-Франківській обласній раді, СКУМО, Івано-Франківському академічному ліцею-інтернату, ТОВ «Тін Імпекс», Івано-Франківському хлібокомбінату «Цар Хліб», нічному клубу «Ельдорадо», відпочинковому комплексу «Ведмежа гора», БФ «Я - Волноваха», ГО «Промінь ІФ», ГО «Промінь Волноваха», кредитній спілці «Прикарпаття», Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирю, театру кіно «Люм’єр», ПП Віктору Козачку, директору «Євро Транс Клас 1» Василю Пнівчуку, Бабутному комплексу «Горинич», Патрульній поліції Івано-Франківська, сім’ї Чаплінських,  БФ «Україна з любов’ю», журналу БізнесWoman, міжнародному порталу Світове Українство та усім іншим,  хто активно долучився до організації та проведення міжнародного дитячого табору за мир.

шаблоны joomla порталы