Соціум

Народний артист України Віктор Павлік став рекордсменом та увійшов до Книги рекордів України. Рекорд встановлено у категорії «Мистецтво». Після довгої кропіткої роботи протягом 20 років Віктор Павлік випустив найбільшу кількість дисків, що є неперевершеним результатом в Україні. Загальна кількість CD та DVD дисків – 51.
Порошенко виконав свою передвиборчу обіцянку про безвіз. Нарешті сталося! 11 травня Рада Європейського союзу увімкнула зелене світло для громадян України та скасувала короткострокові візи. Залишилося лише дочекатися орієнтовно 11 червня, коли рішення ЄС набуде чинності і українці, які мають біометричні паспорти, зможуть уникнути принизливих черг у консульствах та візових центрах. Безумовно, безвіз – це велика перемога для України. Найбільший внесок у цю перемогу, як висловився Петро Порошенко, зробили мільйони небайдужих українців під час Революції Гідності та українські військові, які нині боронять Україну від російської агресії.
21 травня 2017 у місті Волноваха, Донецької області, у зоні АТО, відбувся Всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні АТО». Організатором форуму виступив журнал БізнесWOMAN. Метою Всеукраїнського жіночого форуму «Роль жінки у зоні АТО» стала консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної, сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони АТО.
На запрошення «Жіночої ради Донбасу» у Волновасі Влада Євсєєва провела семінар для жінок «Леді на мільйон». В ході семінару дівчата дізналися про етикет для жінок, догляд за собою, як бути здоровою, як підбирати гардероб, як позбутися стресу і любити людей та світ, пише БізнесWOMAN. Під час заходу всіх учасниць привітав народний депутат України Дмитро Лубінець. Нардеп побажав усім дівчатам хорошого семінару, подякував Владі, що погодилась приїхати і провести навчання для дівчат а також подарував усім учасницям чудові квіти.
Дорогі друзі! Маємо приємність пoвiдoмити вас, щo 21-26 серпня 2017 р. у місті Дніпро Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017» (ФУМД), в якому візьмуть участь представники української молоді діаспори та гості з діаспори з різних країн світу. 21-23 серпня: пройде офіційна частина ФУМД, що включає в себе Річні збори Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій.
20 травня у місті Волноваха, Донецької обл. з ініціативи Ігора Лещенка відбувся турнір з футболу, присвячений пам'яті загиблих воїнів Волинської 51-ї окремої механізованої бригади. У турнірі взяли участь вісім команд, серед яких: команда народних депутатів України, команда ветеранів України, команда ветеранів м. Луцьк "Аборигени", команда ветеранів "Іллічівець" м. Маріуполь, команда ППС України, команда прикордонників, команда 30-ї ОМБр, команда м. Волноваха.
З ініціативи голови Promote Ukraine Марти Барандій та засновника ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха відбулась зустріч учасників міжнародного проекту "Діти просять миру" з послом Бельгії в Україні Люком Якобсом. Делегацію юних посланців миру очолив Народний депутат України Дмитро Лубінець, який впродовж години презентував проект, подякував за його підтримку, а також коротко розповів про ситуацію на Сході України.
Село Чермалик Волноваського району – «сіра зона» АТО (перша лінія оборони), місце, куди практично ніхто з сторонніх не їздить, де постійно чути постріли. Але саме тут навчаються семеро учасників міжнародного соціального проекту «Діти просять миру». Представниця громадської спілки «Промінь Україна» Ганна Крисюк разом із партнерами та співорганізаторами проекту Валерієм Лубінцем, Ольгою Сидоренко, Русланом Казиняном та Оленою Колле відвідали дітей із місцевої школи.