Соціум

Відома прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин потребує 60 тисяч євро на хіміотерапію. Про це повідомляється у спільноті в соцмережі facebook "Врятуємо Життя Оксани Кваснишин".
«Корабель молодих лідерів світу» (анг. Ship for World Youth) – міжнародна програма уряду Японії (далі – Програма SWY), націлена на зміцнення міжнародного співробітництва між молодими лідерами Японії та інших країн світу. Щороку, протягом 29 років Японський уряд фінансує всі заходи для запрошених країн. Бюджет програми 5 млн $.
У Києві в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» відбулася соціальна акція «Смаколик для бійця». В рамках акції для дітей київської школи №211 у ресторані «Лазіка» пройшов майстер-клас з приготування смачних хачапурі для бійців місцевого військового госпіталю. Провела майстер-клас для дітей власниця закладу Тамара Макарова. Учні 1 та 2-А класів спеціалізованої школи 211 також намалювали для бійців в госпіталі малюнки і виготовили квіти. В кінці дня усі виготовлені з любов'ю страви дітки з вчителями, батьками та головою ГО «Промінь Київ» Тетяною Турпак відвезли в центральний військовий шпиталь м. Києва, де проходять лікування наші герої.
Міжнародний бізнес-форум для жінок «БізнесWOMAN 2017» збираються провести в столиці через три тижні 8 квітня. Наскільки актуальним є подібний захід? Запитаємо у організаторів проекту В студії Громадського радіо організатор цього форуму Анна Крисюк та його координатор Дар’я Мустафіна. Олена Терещенко: Розкажіть, чому саме в такий неспокійний час ви збираєте жінок, щоб говорити з ними про бізнес? Анна Крисюк: Ми збираємо жінок, тому що пора вже шукати компроміс. Якщо в парламентській більшості так багато чоловіків, які не можуть дати ради, ми зберемося жінками, щоб показати шлях і компроміс через бізнес, соціальну складову, політику та міжнародну дипломатію з досвіду жінок з різних країн світу, які на геополітичному рівні впливають на ці процеси. Причому впливають в хорошому плані як жінка, як берегиня і мати, яка знає цінності.
У волноваському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся додатковий відкритий конкурсний відбір вокально талановитих дітей району в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру". Для участі потрібно було обрати пісню українською мовою на тему "Мир в Україні".
За підтримки засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця з 5 грудня 2016р. по 5 люте 2017р. в рамках проекту «Діти просять миру» стартувала соціальна акція «Дитячий ангел миру в кожну родину».
25 лютого стартувала п’ята місія канадських лікарів, які тиждень передають найкращий досвід, зокрема по пластичній хірургії, своїм українським колегам. Голова Канадсько-української фундації Віктор Гетманчук в ефірі Громадського радіо розповів про проект допомоги уряду Канади та канадських лікарів для поранених в АТО. Канадська-українська фундація допомагала протестувальникам на Майдані, а коли розпочалися події на сході України, канадський уряд виділив 1 мільйон 200 доларів на те, щоб викрити у військовому госпіталі в Україні медичний центр пластичної хірургії.
Під час перебування української делегації в Австрії, Чехії та Словаччині в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» між українською стороною та європейськими  партнерами підписано ряд важливих угод про співпрацю і партнерство. Зокрема, з метою реалізації спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів у Чехії підписано угоду про співпрацю між громадською спілкою «Промінь Україна» в особі голови правління Дмитра Банаха та громадською організацією «Українські профспілки в Чеській Республіці» в особі голови Тараса Костюка.