Соціум

Компанія «Соціополіс» спільно з контакт-центром «2call» провела опитування дорослих жителів України з метою вивчення їхнього ставлення до заходів щодо реформування державної системи охорони здоров’я в Україні на замовлення «Кореспондент.net». Опитування було проведене з використанням методу телефонного інтерв’ю (САТІ) з 9 по 12 червня 2017 року. Всього було опитано 1200 респондентів віком від 18 років з урахуванням їх статі, віку та місця проживання. Опитування охоплювало всі регіони України, за винятком Автономної Республіки Крим, м. Сева­стополя та окремих районів Донецької та Луганської областей. Статис­тична похибка вибірки (з довірчою ймовірністю 0,95 та без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,8%.
Проект реалізовує Асоціація української молоді в Молдові «Злагода» за підтримки Міністерства Молоді та Спорту Республіки Молдова. Початок проекту поклали семінари на тему «Цифрова грамотність - використання цифрових технологій і Інтернет-ресурсів молоддю для вирішення проблем суспільства». Тренінги проходили у 3 населених пунктах Республіки. Стартував проект у с. Ніхорень, Ришканського району. У тренінгу приймали участь представники місцевої Ініціативної групи українців. Наступний тренінг пройшли у комуні Виноградовка, де зустріч пройшла з  ініціативна молодь з сіл Виноградівка, Чумай, Будей, Солчія, Муса, Гречени та Мирне. Останній семінар пройшов в Центрі переваги у сфері ІКТ «TEKWILL».
Громадянське суспільство та просто українці відіграють ключову роль у формуванні іміджу України в Європі. І саме вони здатні протистояти зусиллям російської пропаганди, яка намагається намалювати Україну, як «державу – лузера» та скрасити помилки української влади, яка часто-густо псує імідж нашої держави своїми спірними рішеннями та відсутністю реформ. З даного приводу, бельгійська громадська організація Promote Ukraine відзняла відео-ролик про бачення України іноземцями, а також, у партнерстві з ГС Промінь Україна, журналом БізнесWoman, компаніями Леовіль та Mademe організувала круглий стіл «Імідж України в Європі: роль громадянського суспільства та медіа» у Києві.
Громадська організація Мангушського району «Дієві Зміни» за ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Донецької ОДА, Мангушської районної ради проводитиме з 16 по 19 червня в селі Урзуф Мангушського району, на базі оздоровчого комплексу «Азов» ІІ Всеукраїнський молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство».
Під-час всеукраїнського фестивалю VIRAFEST встановлено новий рекорд України, у категорії «Масові заходи, вперше». 507 велосипедистів проїхалися протягом 4 годин на одному патріотично- оформленому велосипеді, під звучання української музики. Генеральний директор «Книги рекордів України» Ганна Крисюк з представницею «Книги рекордів України» Ксенею Костенко привітали всіх учасників з такою активністю і популяризацією здорового способу життя у молодіжній аудиторії, а також правильним вихованням покоління справжніх переможців.
Оля і Ліда – найсильніші жінки світу. Цього річ вони довели це на найпрестижнішому конкурсі силачів «Арнольд Класік», організований Арнольдом Шварценеґґером у США. На встановлення рекордів у столичний парк імені Пушкіна прийшло подивитись кілька сотень чоловіків. Дехто навіть наважився помірятися з ними силою, пише сайт Книги рекордів України. За словами тренера дівчат Михайла Герашкевича, його учениці створили те, що ще ніхто ніколи не зміг зробити в Україні до них. Спочатку Лідія Гунько побила свій рекорд в підніманні богатирської гантелі. Тепер рекордом України для дівчат є результат – 63 кг. А потім Лідія Гунько разом з Ольгою Лящук побили свій же…
21 травня 2017 року, м.Волноваха, Донецька обл., Україна Більше 400 учасників Всеукраїнського жіночого форуму «Роль жінки у зоні АТО», заслухали доповіді та обговорили актуальність суспільної консолідації та шляхи налагодження миру в Україні. Спікерами форуму стали Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, менеджер проекту USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» Аліса Хенсон, депутат Харківської міської ради Марія Мезенцева, член ГО «Ділові Українські Жінки» Ксенія Костенко, начальник Управління сім’ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна та ін. Підтримати жінок приїхали народні депутати України Дмитро Лубінець, Ірина Суслова, Максим Саврасов та Тетяна Ричкова.
Американський художник Девід Датун презентував свій новий творчий проект: прапор України, зібраний з дрібних деталей. Фото його роботи розмістили в Twitter. Робота вийшла значних розмірів. Для її створення Девід використовував оптичні лінзи і шматочки різних фотографій, – передає 24 Телеканал. Художник народився в Грузії, а в кінці 1990-х років переїхав до США, де і почав працювати з оптикою. Він домігся міжнародного визнання саме завдяки своїм інсталяціям. Основним матеріалом для їх створення стали оптичні лінзи, що дозволило йому створити унікальну техніку роботи.