Соціум

22 січня на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради відбувся товариський футбольний турнір миру на «Кубок Промінь Україна», а також на підтримку міжнародного флеш-мобу #підтримую_дитячий_футбол_миру. Змагання проходили в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна». З рахунком 15:15 перемогли дружба і мир.
11 січня 2018 року у містечку Волноваха в зоні АТО стартував флеш-моб на підтримку міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Триватиме міжнародний флеш-моб #ПідтримуюДитячийФутболМиру до 11 лютого.   За словами координатора міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» Ганни Крисюк, ініціатива має за мету привернути увагу громадськості до проекту та залучити небайдужих до підтримки талановитих дітей із зони АТО та дітей учасників АТО в Україні:
У суботу, 13 січня, на телеканалі Литовського національного радіо і телебачення «LRT» у прямому ефірі відбувся Другий благодійний телевізійний марафон на підтримку України «Разом до перемоги», на якому зібрали понад 80 тисяч євро. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу МЗС України.
12 січня 2018 року у смт. Донське Волноваського району відбувся ІІ-ий Міжнародний зимовий бал. Метою заходу було привернути увагу до дітей з особливими потребами. Організаторами балу виступили Благодійний фонд «Я – Волноваха», ГО «Промінь -Волноваха», ГО «Жіноча рада Донбасу» за суттєвої підтримки громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця.
З ініціативи організаторів міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» Дмитра Банаха, Дмитра Лубінця, Ганни Крисюк та офіційного партнеру проекту компанії Legea Ukraine Володимира Василенка 11 січня у містечку Волноваха Донецької області відбувся товариський турнір з футболу між військовими району та волонтерами проекту.
Руслана Данилів встановила новий рекорд України у категорії «Масові заходи. Благодійність» і виготовила за три години 227 українських віночків, при цьому виконувала українські пісні.  Рекорд присвячений дітям з особливим потребами в зоні АТО, для яких 12.01.2018 року в смт. Донське (Волноваський р-н., Донецька Обл.), організовується Другий Зимовий Бал в українському стилі. Всі віночки дітям пані Руслана везе на бал особисто і подарує всім дівчаткам.
10 січня в Національному музеї історії України відбудеться встановлення нового рекорду нашої країни – виготовлення найбільшої кількості віночків-обручів в українському стилі. Ініціює захід журналістка, співачка та волонтер Руслана Данилів. За три години дівчина планує сплести 200 обручів, які подарує дітям з особливими потребами під час ІІ Міжнародного зимового балу в українському стилі в зоні АТО 12 січня 2018 року.
12 січня 2018 року у смт. Донське Волноваського району Донецької обл. відбудеться вже ІІ-ий Міжнародний зимовий бал для дітей з особливими потребами. Цьогоріч свято пройде у національному стилі та збере близько 400 гостей зі всього світу. У переддень Старого Нового року захід планують відвідати українська молодь з України та діаспори, зіркові гості, депутати Верховної Ради України та міжнародні делегації з Бельгіі, Польщі та Чехії. На свято поважні гості приїдуть з різдвяними подарунками, щоб підтримати молодь у зоні АТО. ‪