Ексклюзивні інтерв'ю

Ребекка Гармс – відомий німецький політик, депутат фракції «Зелені — Європейський вільний альянс» у Європарламенті, співголова Парламенської асамблеї ЄВРОНЕСТ, режисер-документаліст. Вона – член Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС, заступник Комітету з питань охорони довкілля. Саме Ребекка Гармс в Європарламенті займається українським питанням. Її активна позиція стосовно України і підтримка нашої країни як суспільства, яке прагне увійти до складу ЄС, робить пані Гармс однією з ключових фігур, що спрямовують процес реформ. Серед питань, які координує політик, – безвіз.
Переатестація на Прикарпатті розпочалася з червня 2016 року. Її результати були як позитивні, так і негативні для правоохоронців області. Хтось, набравши відповідну кількість балів, скористався правом на апеляцію, а хтось – подав позовну заяву до суду. Серед тих, хто звернувся до суду, був Василь Віконський – заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області.
З Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим ми поспілкувались в Києві, куди він приїхав, щоб взяти участь у VI Всесвітньому форумі українців, який цього року об’єднав представники українства з 36 країн світу. Стефан Романів народився в Австралії (м. Мельбурн), але вважає себе українцем, попри те, що українець лише батько, а мати – німкеня. Окрім роботи в СКУ, Стефан Романів – голова комісії з визнання Голодомору геноцидом проти українського народу, голова Організації Українських Націоналістів та голова Союзу українських організацій в Австралії. Окрім українських питань, в Австралії Романів опікується вивченням іноземних мов та збереженням культур і є виконавчим директором організації, що…
Грігол Катамадзе – грузинський дипломат. Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні. Народився 12 серпня 1961 у Кутаїсі. У 1985 закінчив Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет міжнародного права і міжнародних відносин. Кандидат юридичних наук. З 2009 по 2013 — Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні.
Любов Непоп – український дипломат. Народилася 23 серпня 1971 року в Києві. З відзнакою закінчила слов'янське відділення філологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка. Володіє англійською, угорською, болгарською, іспанською, та польською мовами. У 2015—2016 рр. В. о. представника України при Європейському Союзі. З 2016 року – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині.
Юрій Бобров – суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду. В червні минулого року призваний по мобілізації у Збройні Сили України. Служив у одній із військових частин, яка виконувала бойові завдання на території Луганської області в зоні АТО. З вересня минулого року проходить службу у Командуванні сухопутних військ на посаді офіцера управління бойової підготовки. У грудні минулого року та протягом лютого – квітня 2016 року проходив військову службу в зоні АТО на території Донецької області.
Оксана Продан, народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання малого і середнього бізнесу «Фортеця»  Пані Оксано, яким основним профілем роботи Ви займаєтесь зараз та як розпочалась Ваша підприємницька діяльність?   Сьогодні я працюю в двох іпостасях – народного депутата та голови Всеукраїнського об’єднання малого і середнього бізнесу «Фортеця», хоча насправді продовжую робити те, чим займалася останні десять років.   Борюся за створення умов для розвитку підприємництва та української економіки, захищаю людей від недобросовісних дій чиновників,  прибираю  корупційні лазівки в законах.  Весь минулий рік виправляла помилки, допущені так званою «податковою реформою» 2014 року, а також напрацьовувала необхідні зміни в податковій системи для прозорості…
Божок Єгор Валерійович – виконуючий обов’язки Глави Місії України при НАТО   Пане Єгоре, розкажіть коротко про місію в НАТО. Чим вона займається? Які основні напрямки? Місія України при НАТО є особливою установою в системі органів дипломатичної служби України. Це - посольство України в НАТО, офіс якого розташований в штаб-квартирі Альянсу. До речі, це єдине дипломатичне представництво нашої держави, яке функціонує безпосередньо на території міжнародної організації, працюючи пліч-о-пліч зі співробітниками міжнародних структур НАТО, дипломатами постійних представництв країн-членів Альянсу. Це дозволяє забезпечувати системність, оперативність та максимальну глибину опрацювання поставлених завдань. Іншою особливістю Місії України при НАТО є те, що вона “об'єднує під…