У Волновасі відбувся відкритий пісенний конкурсний відбір серед талановитих дітей

Monday, 06 March 2017 10:05
породы собак

У волноваському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся додатковий відкритий конкурсний відбір вокально талановитих дітей району в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру". Для участі потрібно було обрати пісню українською мовою на тему "Мир в Україні".

До складу журі увійшли: координатор міжнародних проектів Ганна Крисюк, голова ГО"Промінь Волноваха" Руслан Казинян, учасниця проекту "Діти просять миру" Валентина Бахал, директор БДЮТ Олександр Мотін, представниця ГС "Промінь Україна" Юлія Бичай. 

 

Учасників конкурсу та всіх присутніх привітала голова журі Ганна Крисюк, яка побажала учасникам впевненості в собі, успіхів та гарних результатів: "Для нас дуже важливо, щоб репрезентаторами України в світі в рамках нашого проекту були дійсно талановиті діти, тому ми, громадська спілка "Промінь Україна" спільно з ГО "Промінь Волноваха" та за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця ініціювали проведення додаткового конкурсного відбору. Я бажаю кожному з учасників відкритись на повну і перемогти". 


Також учасники відбору спільно з журі долучились до міжнародного флеш-мобу #тризубцеукраїна

 


Участь у конкурсі взяли діти з різних куточків регіону, кожен з яких вразив не тільки членів журі, а й глядацьку аудиторію своїми вокальними та артистичними здібностями. 
Переможці матимуть змогу презентувати Україну, свої таланти і міжнародний соціальний проект "Діти просять миру" у одній з країн Європи, в яку поїдуть вже цього місяця.

 

Результати конкурсу будуть оголошені в понеділок, 6 березня.

Last modified on Monday, 06 March 2017 11:03
шаблоны joomla порталы