Членкині ГО «Ділові Українські Жінки» взяли участь у форумі «БізнесWOMAN 2017»

Wednesday, 12 April 2017 06:50
породы собак

8 квітня 2017 року в м.Києві членкині ГО "Ділові Українські Жінки" взяли участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2017». Це - унікальна за масштабом та змістовним наповненням подія. Організатором форуму виступив Журнал "БізнесWOMAN", генеральним директором якого є Ганна Крисюк, а Генеральним партнером форуму – Асоціація платників податків України, президентом якої є Грігол Катамадзе, інформує прес-служба організації.

Метою Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» стала консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу.

 

Учасниками форуму стало близько 700 жінок не лише з різних куточків України, а й світу. Спікерами форуму стали медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у різних сферах діяльності на вітчизняному та міжнародному рівні, зокрема, перший заступник голови Верховної Ради народний депутат Ірина Геращенко, Надзвичайний і повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Європарламенту Ребекка Хармс, українська телеведуча каналу "1+1", лауреат Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття", куратор соціального проекту "Переможці" Соломія Вітвіцька та інші.

 

Last modified on Wednesday, 12 April 2017 06:54
шаблоны joomla порталы